Sto padesát fordů pro Appian Group

Dalším velkým odběratelem vozů Ford v ČR se stala Appian Group, která v ČR spravuje silnou skupinu energetických a průmyslových společností. Ford podle smlouvy dodá skupině Appian Group 150 vozů ještě v roce 2004 a další spolupráce v tomto směru bude pokračovat i v letech následujících.

Do portfolia Appian Group, která je mimochodem pátým největším zaměstnavatelem v ČR (téměř 15 000 zaměstnanců), patří například Mostecká uhelná společnost, Škoda Holding, Krušnohorské strojírny Komořany a další velké společnosti.

Minulý týden si zástupci Appian Group například převzali celkem pět vozů Ford Focus. Focusy  budou sloužit v Mostecké uhelné společnosti, zabývající se těžbou hnědého uhlí, jako referentské vozy. V nejbližší době se bude předávat další várka Fordů Focus následovaná modely Transit a Ranger.

V následujících týdnech bude Appian Group přebírat další vozy z dohodnutého objemu, takže se do konce roku stane majitelem sto padesáti zbrusu nových Fordů. Většinou půjde o modely Ford Focus, ale budou mezi nimi i vozy Ford Mondeo a také terénní pickupy Ford Ranger, které se tak dobře osvědčily v extrémně těžkém nasazení v povrchových dolech.

„Společnost Ford je dlouhodobým spolehlivým partnerem Appian Group v ČR. Pozitivní zkušenost s touto značkou přispěla k našemu rozhodnutí vybrat si opět Ford i přes kvalitní nabídky dalších špičkových automobilek,“ komentoval celý obchod Radek Stavěl, tiskový mluvčí skupiny Appian Group v ČR.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

včera | David Rusol | 28 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Minitest Renault Espace 1.8 TCe

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků
TEST Volkswagen Polo 1.0 TSI Highline – Golfův revír

Volkswagen Polo 1.0 TSI

Segment malých vozů pomalu dorůstá modely nižší střední třídy. Nový Volkswagen Polo je toho důkazem, z vyšších tříd si navíc půjčil i několik užitečných technologií.

7.  12.  2017 | Jan Mička | 30 příspěvků