Sto padesát fordů pro Appian Group

Dalším velkým odběratelem vozů Ford v ČR se stala Appian Group, která v ČR spravuje silnou skupinu energetických a průmyslových společností. Ford podle smlouvy dodá skupině Appian Group 150 vozů ještě v roce 2004 a další spolupráce v tomto směru bude pokračovat i v letech následujících.

Do portfolia Appian Group, která je mimochodem pátým největším zaměstnavatelem v ČR (téměř 15 000 zaměstnanců), patří například Mostecká uhelná společnost, Škoda Holding, Krušnohorské strojírny Komořany a další velké společnosti.

Minulý týden si zástupci Appian Group například převzali celkem pět vozů Ford Focus. Focusy  budou sloužit v Mostecké uhelné společnosti, zabývající se těžbou hnědého uhlí, jako referentské vozy. V nejbližší době se bude předávat další várka Fordů Focus následovaná modely Transit a Ranger.

V následujících týdnech bude Appian Group přebírat další vozy z dohodnutého objemu, takže se do konce roku stane majitelem sto padesáti zbrusu nových Fordů. Většinou půjde o modely Ford Focus, ale budou mezi nimi i vozy Ford Mondeo a také terénní pickupy Ford Ranger, které se tak dobře osvědčily v extrémně těžkém nasazení v povrchových dolech.

„Společnost Ford je dlouhodobým spolehlivým partnerem Appian Group v ČR. Pozitivní zkušenost s touto značkou přispěla k našemu rozhodnutí vybrat si opět Ford i přes kvalitní nabídky dalších špičkových automobilek,“ komentoval celý obchod Radek Stavěl, tiskový mluvčí skupiny Appian Group v ČR.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků