Sto padesát fordů pro Appian Group

Dalším velkým odběratelem vozů Ford v ČR se stala Appian Group, která v ČR spravuje silnou skupinu energetických a průmyslových společností. Ford podle smlouvy dodá skupině Appian Group 150 vozů ještě v roce 2004 a další spolupráce v tomto směru bude pokračovat i v letech následujících.

Do portfolia Appian Group, která je mimochodem pátým největším zaměstnavatelem v ČR (téměř 15 000 zaměstnanců), patří například Mostecká uhelná společnost, Škoda Holding, Krušnohorské strojírny Komořany a další velké společnosti.

Minulý týden si zástupci Appian Group například převzali celkem pět vozů Ford Focus. Focusy  budou sloužit v Mostecké uhelné společnosti, zabývající se těžbou hnědého uhlí, jako referentské vozy. V nejbližší době se bude předávat další várka Fordů Focus následovaná modely Transit a Ranger.

V následujících týdnech bude Appian Group přebírat další vozy z dohodnutého objemu, takže se do konce roku stane majitelem sto padesáti zbrusu nových Fordů. Většinou půjde o modely Ford Focus, ale budou mezi nimi i vozy Ford Mondeo a také terénní pickupy Ford Ranger, které se tak dobře osvědčily v extrémně těžkém nasazení v povrchových dolech.

„Společnost Ford je dlouhodobým spolehlivým partnerem Appian Group v ČR. Pozitivní zkušenost s touto značkou přispěla k našemu rozhodnutí vybrat si opět Ford i přes kvalitní nabídky dalších špičkových automobilek,“ komentoval celý obchod Radek Stavěl, tiskový mluvčí skupiny Appian Group v ČR.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 13 příspěvků
Minitest Ford Fiesta Vignale 1.0 EcoBoost: V čem je ta prémie?

Ford Fiesta 1.0 EB Vignale (minitest)

Vyplatí se koupě té nejvíce vyšňořené Fiesty? Vyzkoušeli jsme ji s litrovým motorem EcoBoost o výkonu 103 kW.

15.  2.  2018 | Milan Lažanský | 25 příspěvků
TEST Volkswagen T-Roc 2.0 TDI DSG 4Motion: Pouliční směska

VW T-Roc 2.0 TDI DSG 4Motion

Rostoucí segment SUV byl loni rozšířen o stylový Volkswagen T-Roc. Vypadá fantasticky, přináší však i řadu těžko pochopitelných řešení. Pro první test jsme zvolili verzi s turbodieselem, převodovkou DSG a pohonem všech kol.

13.  2.  2018 | Jan Mička | 23 příspěvků