Sto padesát fordů pro Appian Group

Dalším velkým odběratelem vozů Ford v ČR se stala Appian Group, která v ČR spravuje silnou skupinu energetických a průmyslových společností. Ford podle smlouvy dodá skupině Appian Group 150 vozů ještě v roce 2004 a další spolupráce v tomto směru bude pokračovat i v letech následujících.

Do portfolia Appian Group, která je mimochodem pátým největším zaměstnavatelem v ČR (téměř 15 000 zaměstnanců), patří například Mostecká uhelná společnost, Škoda Holding, Krušnohorské strojírny Komořany a další velké společnosti.

Minulý týden si zástupci Appian Group například převzali celkem pět vozů Ford Focus. Focusy  budou sloužit v Mostecké uhelné společnosti, zabývající se těžbou hnědého uhlí, jako referentské vozy. V nejbližší době se bude předávat další várka Fordů Focus následovaná modely Transit a Ranger.

V následujících týdnech bude Appian Group přebírat další vozy z dohodnutého objemu, takže se do konce roku stane majitelem sto padesáti zbrusu nových Fordů. Většinou půjde o modely Ford Focus, ale budou mezi nimi i vozy Ford Mondeo a také terénní pickupy Ford Ranger, které se tak dobře osvědčily v extrémně těžkém nasazení v povrchových dolech.

„Společnost Ford je dlouhodobým spolehlivým partnerem Appian Group v ČR. Pozitivní zkušenost s touto značkou přispěla k našemu rozhodnutí vybrat si opět Ford i přes kvalitní nabídky dalších špičkových automobilek,“ komentoval celý obchod Radek Stavěl, tiskový mluvčí skupiny Appian Group v ČR.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

dnes | Miro Mihálik | 17 příspěvků
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků