Steinmetz už má tuning pro novou Vectru

Pokud se již těšíte na nový Opel Vectra, který zanedlouho přijde na náš trh, ale zároveň vám připadá „moc“ konzervativní, můžete využít nabídky tuningové firmy Steinmetz.
Steinmetz už má tuning pro novou Vectru

V nabídce této německé firmy najdeme příslušenství k celému výrobnímu programu osobních vozů německé automobilky Opel. Není proto divu, že na sebe dlouho nedaly čekat doplňky pro novou Vectru.

Pro novou Vectru tedy Steinmetz připravil své tradiční prvky. Patří mezi ně mřížka chladiče, přední spoiler, prahové lišty nebo zadní křídlo. Kromě estetického hlediska, které je silně individuální, mají spoilery i vliv na přítlak k vozovce, takže jejich instalaci lze ocenit i při jízdě.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Opel Vectra v úpravě Steinmetz se všemi doplňky a koly ST1...

Další prvky, které ovlivní jízdní vlastnosti vectry jsou litá kola a kit na snížení podvozku. Snížení má hodnotu 30 milimetrů a jízdní vlastnosti s upraveným podvozkem byly testovány jak na severní smyčce okruhu Nürburgring, tak v běžném provozu a podle údajů výrobce se montáž obejde bez výrazného vlivu na pohodlí. V nabídce najdeme i litá kola v rozměrech od 16 do 18 palců v tradičním designu ST1 nebo nově také ST3.

Pro úpravu interiéru jsou připraveny prvky jako hliníkové madlo ruční brzdy, hlavice řadicí páky a pedály ze stejného materiálu nebo koberečky s logem Steinmatz.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
...a ještě jednou, ale s koly ST3

Dnes jsme shrnuli první informace, které Steinmetz k nové Vectře uvolnil. Další příslušenství bude oznámeno během několika týdnů.

Na českém trhu zastupuje Steinmetz pražský prodejce Opelu, společnost Srba servis, podle vyjádření zástupců této společnosti, bude možné příslušenství pro novou vectru možné koupit během několika týdnů, kdy budou také stanoveny ceny.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Dacia Duster II dCi 110 4x4: Pouze pro silnici je jí škoda

Dacia Duster II 1.5 dCi 4x4

Příroda vytvořila v polovině ledna opravdu vhodné podmínky pro testování nové generace oblíbeného SUV Dacia Duster. Jezdili jsme s ním v hlubokém bahně i na zasněžených silnicích.

včera | Radek Pecák | 11 příspěvků
Minitest Volkswagen Touareg Masaj 3.0 TDI: Nesnáším loučení!

VW Touareg Masaj 3.0 TDI (minitest)

Dnešním testem dáváme poslední sbohem druhé generaci Volkswagenu Touareg. Velké a bytelné SUV s oprávněnými terénními ambicemi tady s námi bude už doslova jenom pár týdnů.

21.  1.  2018 | Jan Mička | 30 příspěvků
Test Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D: Žádný úkol není nesplnitelný

Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D

Toyota sice v Evropě propaguje hybridy, stále však nabízí i nezničitelná auta, která ji v minulosti proslavila.

18.  1.  2018 | Radek Pecák | 14 příspěvků