Starý Seat Toledo mizí z nabídky

Už dříve omezil Seat nabídku motorů v modelu Leon a změnil názvy výbav. Nyní také ukončil prodej starého Toleda, které už není prezentováno na webu, budou jen doprodány skladové zásoby. Brzy se totiž na trhu objeví nové Toledo, jehož ceny budou o 30 tisíc vyšší, základní model 1.6 75 kW Reference bude stát 489 tisíc (zaváděcí cena).

Seat také přistoupil k radikální změně designu webu. Každý model dostal vlastní grafiku, celkově považuji redesign za velmi povedený.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Seat Leon má před sebou maximálně rok života

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Staré Toledo bylo nahrazeno novou generací

Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

včera | Miro Mihálik | 34 příspěvků
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků