Starý Rakušan tvrdí, že navrhl logo Volkswagenu

Německá a rakouská média propírají kauzu okolo loga automobilky Volkswagenu, klasického dvojitého W; to prý navrhl Nicholas Borg z rakouského Tyrolska v roce 1939. Borg se chce soudní cestou domoci toho, aby se o jeho práci dozvěděl svět - o peníze mu nejde. Logo prý vytvořil na přímou žádost tehdejšího německého ministra práce Todta a má na to údajně důkazy. Volkswagen vše popírá a uvádí, že logo bylo v současné podobě používáno od roku 1938. Soudnímu jednání brání fakt, že Borg leží v nemocnici s nemocným srdcem.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků