StarTech Wrangler: rychle do terénu

Wrangler už chvíli není jen čistokrevným off-roadem, a tak se stále častěji stává „obětí” silničních úprav. StarTech jim neříká ne.
StarTech Wrangler: rychle do terénu

Kdo by před časem bral vážně, že Wrangler se objeví se čtyřmi dveřmi a naftovým motorem. Jenže zákazníci si žádají své a tak je tento vůz na světě. Jenže i praktičtější a úspornější verze potřebuje doladit.

StarTech na to šel klasicky. Naftový motor přímo vybízí k optimalizaci software řídící jednotky. A tak se nedá divit, že přesně toto tuner udělal. Čtyřválec 2,8 o standardním výkonu 120 kW (163 k) má nyní dosahovat vyššího výkonu a točivého momentu, jenže úpravce prozatím nezveřejnil o kolik.

Co je ovšem viditelné již nyní, je stylingový paket. Velká 20" kola s pneumatikami 255/50, ochranné, nebo spíše okrasné imitace ochranných prvků z chromovaných tenkostěnných trubek. Interiér pak nově zdobí kožené čalounění a prvky z leštěného hliníku.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
StarTech Wrangler

 

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

včera | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků