Staré motocykly Jawa vydržely i extrémní zacházení. Zlatou éru připomněli Indové

Větev indické Mahindry, která má na starosti motocykly Jawa, se na svém youtubovém účtu vytasila se starým propagačním videem.

Je zajímavé, jak se v průběhu několika desítek let změnily reklamy a propagační videa na takřka všechny produkty. Ty motoristické nejsou výjimkou. Určitě si vzpomenete třeba na reklamu na pneumatiky Baťa s Vlastou Burianem, což byl v podstatě takový malý film s názvem Tři muži na silnici (slečnu nepočítaje).

Na severu Čech leží obrovské pohřebiště vozů Tatra. Pár z nich je možné zachránit

Na severu Čech leží obrovské pohřebiště vozů Tatra. Pár z nich je možné zachránit

Na zlatou éru filmařství reklam nyní zavzpomínala i Jawa, kterou v roce 2018 odkoupila indická Mahindra. Na youtubový kanál motocyklů umístila dobové propagační video, které ukazuje testy různých kousků z československé produkce. Na videu uvidíte těžké testy v terénu, jízdu po schodech či ukázky ze závodů.

Tatru 613 proslavil i šílený moment v F1. V závodě srazila pilota a praskaly kosti

Tatru 613 proslavil i šílený moment v F1. V závodě srazila pilota a praskaly kosti

V přehlídce spolehlivosti a široké použitelnosti Jawy tedy nechybí ani závodní speciály. Uvidíte ale i klasickou Jawu 250. Prodej práv značky do Indie nemůže spousta nadšenců i nadále překousnout. Pokud k nim patříte, pomůže vám toho video zavzpomínat na „staré dobré časy“.

Minitest Honda Jazz Crosstar 1.5 e:HEV Executive: Nákupní vozík v montérkách

Honda Jazz Crosstar 1.5 e:HEV

Moderní interpretace nákupního vozíku je dostupná ve dvou různých variantách. Po základní se nyní podíváme na tu, která míří více na lifestyle.

včera | Vladimír Kadera | 70 příspěvků
Za volantem hybridního Renaultu Clio E-Tech: Sesadí Toyotu z trůnu? Šanci má!

Renault Clio 1.6 SCe E-Tech

Minulý týden jsme se poprvé projeli s novými elektrifikovanými Renaulty. Po plug-in hybridním crossoveru Captur přišla řada na full-hybridní Clio E-Tech, kterému se toho dá vytknout jen málo.

15.  10.  2020 | Jan Mička | 28 příspěvků
S Renaultem Captur E-Tech poprvé v ČR: Jezdí skvěle a za málo, i díky Formuli 1

Renault Captur E-Tech PHEV

Plug-in hybridní model Renaultu v nabídce chyběl. Francouzi ale nedávno na český trh uvedli hned dva – Captur E-Tech a Megane Grandtour E-Tech. Dnes si povíme, co čekat od prodejně velmi úspěšného městského crossoveru.

13.  10.  2020 | Jan Mička | 38 příspěvků