Stará škodovka vs. kilometr plastové fólie: Rusové z Garage 54 řádili v Česku!

Ruští nadšenci z YouTube kanálu Garage 54 přichází s dalším experimentem. Bude fungovat natažená plastová fólie mezi dvěma stromy jako efektivní způsob k zastavení rozjeté škodovky?

Pokud hledáte odpovědi na své nejbizarnější technické otázky v oblasti automobilů, musíte pravidelně sledovat ruský YouTube kanál Garage 54. Tito mechanici nám už třeba ukázali, jak si povede auto, která má místo pneumatik na disku navařené pružiny, nebo namotané stohy kancelářských papírů A4. Taky se velice kreativními způsoby snažili zabít motor staré Lady.

Na svých cestách po Evropě nyní Garage 54 navštívila i Českou republiku a přesněji dalšího YouTube tvůrce Vemacha, který na svém kanálu usilovně vylepšuje svou starou škodovku. Těžko popsat všechny kuriózní úpravy, stačí ale říct, že kreativita mu stejně jako zmíněným Rusům vůbec nechybí.

Co zabije starou Ladu? Rusové „krmili“ motor kolou, vejci nebo mlékem

Co zabije starou Ladu? Rusové „krmili“ motor kolou, vejci nebo mlékem

Právě tato „škodárna“ byla vybrána pro místní test průjezdu překážkou. Onou překážkou byla přitom vrstva průhledné plastové folie, kterou borci natáhli mezi dva stromy. Přesněji mluvíme o celém kilometru tohoto materiálu.

Nejprve se ale začalo s menším množstvím, tedy jednou rolí fólie, kterou škodovka projela jako nůž máslem. Poté se už mezi stromy natáhly dohromady čtyři role s fólií o celkové délce přes tisíc metrů a bizarního testu se nakonec zúčastnil i Fiat Multipla. Na výsledek se podívejte sami…

Minitest Škoda Superb 1.5 TSI ACT DSG: Je to o úhlu pohledu

Škoda Superb 1.5 TSI ACT (minitest)

Nový motor, stejný výkon. Změnila se nějak základní Škoda Superb s jednotkou 1.5 TSI?

včera | Vladimír Kadera | 85 příspěvků
TEST Škoda Kodiaq RS 2.0 TDI/176 kW: Dává smysl, jen trochu jiný

Škoda Kodiaq RS 2.0 TDI/176 kW

Při hodnocení Škody Kodiaq RS velice záleží na přístupu „pozorovatele“. Pokud vůz budete brát jako sportovní SUV, zřejmě vám brzy dojdou argumenty. V nabídce však rozhodně není nadbytečný.

12.  2.  2019 | Jan Mička | 85 příspěvků
TEST Hyundai i20 1.0 T-GDI DCT: Když chcete prostě jen auto

Hyundai i20 1.0 T-GDI

Hyundai se v segmentu B rozhodně nemá za co stydět. Nabízí dobře vybavený model se spoustou zajímavých funkcí. Má ale něco navíc?

7.  2.  2019 | David Rusol | 97 příspěvků