Stará škodovka vs. kilometr plastové fólie: Rusové z Garage 54 řádili v Česku!

Ruští nadšenci z YouTube kanálu Garage 54 přichází s dalším experimentem. Bude fungovat natažená plastová fólie mezi dvěma stromy jako efektivní způsob k zastavení rozjeté škodovky?

Pokud hledáte odpovědi na své nejbizarnější technické otázky v oblasti automobilů, musíte pravidelně sledovat ruský YouTube kanál Garage 54. Tito mechanici nám už třeba ukázali, jak si povede auto, která má místo pneumatik na disku navařené pružiny, nebo namotané stohy kancelářských papírů A4. Taky se velice kreativními způsoby snažili zabít motor staré Lady.

Na svých cestách po Evropě nyní Garage 54 navštívila i Českou republiku a přesněji dalšího YouTube tvůrce Vemacha, který na svém kanálu usilovně vylepšuje svou starou škodovku. Těžko popsat všechny kuriózní úpravy, stačí ale říct, že kreativita mu stejně jako zmíněným Rusům vůbec nechybí.

Co zabije starou Ladu? Rusové „krmili“ motor kolou, vejci nebo mlékem

Co zabije starou Ladu? Rusové „krmili“ motor kolou, vejci nebo mlékem

Právě tato „škodárna“ byla vybrána pro místní test průjezdu překážkou. Onou překážkou byla přitom vrstva průhledné plastové folie, kterou borci natáhli mezi dva stromy. Přesněji mluvíme o celém kilometru tohoto materiálu.

Nejprve se ale začalo s menším množstvím, tedy jednou rolí fólie, kterou škodovka projela jako nůž máslem. Poté se už mezi stromy natáhly dohromady čtyři role s fólií o celkové délce přes tisíc metrů a bizarního testu se nakonec zúčastnil i Fiat Multipla. Na výsledek se podívejte sami…

TEST Audi Q3 35 TDI S tronic: Když nemůže, tak přidej!

Audi Q3 35 TDI S tronic

Příbuznost minulé a nové generace Audi Q3 byste možná na první pohled netipovali. Až tak se kompaktní SUV změnilo. Otázkou zůstává, o kolik výš dokáže novinka posunout standardy nastolené předchůdcem.

včera | Jan Mička | 47 příspěvků
První jízda se Suzuki Swift Sport: Je to žlutý ďábel za super peníze!

Suzuki Swift Sport (první svezení)

„No konečně, ty malej rošťáku“, vypadlo ze mě ihned po nasednutí. Tohle auto je totiž naprosto skvělý způsob, jak utratit půl milionu.

14.  4.  2019 | Vladimír Kadera | 36 příspěvků
TEST BMW M850i xDrive Coupé: Do klubu rváčů v rukavičkách

BMW M850i xDrive

Lexus LC je možná zábavnější a lépe se poslouchá a Mercedes S Coupé je pravděpodobně o chloupek komfortnější. Lepší definice třídy gran turismo však na silnice snad ještě nevyjela.

13.  4.  2019 | Miro Mihálik | 15 příspěvků