Stará škodovka vs. kilometr plastové fólie: Rusové z Garage 54 řádili v Česku!

Ruští nadšenci z YouTube kanálu Garage 54 přichází s dalším experimentem. Bude fungovat natažená plastová fólie mezi dvěma stromy jako efektivní způsob k zastavení rozjeté škodovky?

Pokud hledáte odpovědi na své nejbizarnější technické otázky v oblasti automobilů, musíte pravidelně sledovat ruský YouTube kanál Garage 54. Tito mechanici nám už třeba ukázali, jak si povede auto, která má místo pneumatik na disku navařené pružiny, nebo namotané stohy kancelářských papírů A4. Taky se velice kreativními způsoby snažili zabít motor staré Lady.

Na svých cestách po Evropě nyní Garage 54 navštívila i Českou republiku a přesněji dalšího YouTube tvůrce Vemacha, který na svém kanálu usilovně vylepšuje svou starou škodovku. Těžko popsat všechny kuriózní úpravy, stačí ale říct, že kreativita mu stejně jako zmíněným Rusům vůbec nechybí.

Co zabije starou Ladu? Rusové „krmili“ motor kolou, vejci nebo mlékem

Co zabije starou Ladu? Rusové „krmili“ motor kolou, vejci nebo mlékem

Právě tato „škodárna“ byla vybrána pro místní test průjezdu překážkou. Onou překážkou byla přitom vrstva průhledné plastové folie, kterou borci natáhli mezi dva stromy. Přesněji mluvíme o celém kilometru tohoto materiálu.

Nejprve se ale začalo s menším množstvím, tedy jednou rolí fólie, kterou škodovka projela jako nůž máslem. Poté se už mezi stromy natáhly dohromady čtyři role s fólií o celkové délce přes tisíc metrů a bizarního testu se nakonec zúčastnil i Fiat Multipla. Na výsledek se podívejte sami…

Minitest Nissan Altima 2.5 CVT SV: Mnohem lepší, než se může zdát

Nissan Altima 2.5 CVT SV (minitest)

Větší japonské sedany Evropa téměř ignoruje, z vlastní zkušenosti z amerických cest vám ale můžeme říci, že je to docela škoda. Třeba Nissan Altima je skvělý vůz s neskutečnou spotřebou!

dnes | Miro Mihálik | 47 příspěvků
Minitest Mini Cooper S E Countryman All4: Nabíjejte, jinak smysl nedává

Mini Cooper S E Countryman All4 (minitest)

Bruselští byrokraté nám připravili podmínky, které už brzy spustí lavinu hybridů. Pojďte se s námi skrze benzin-elektrický Countryman podívat, jak bude vypadat všední realita příštích let.

8.  12.  2018 | Miro Mihálik | 12 příspěvků
TEST Audi A6 50 TDI quattro: Maximálně efektivní manažerský balíček?

Audi A6 50 TDI quattro

Audi přispěchala s novou A6 v nejisté emisní době, stojí na úplně nových základech a spolu s A8 reprezentuje nové pojetí interiéru. A postavit se má aktuální velmi povedené pětkové řadě od BMW. To je hodně úkolů na jeden sedan vyšší střední třídy!

6.  12.  2018 | Milan Lažanský | 38 příspěvků