Staňte se řidičem nebo řidičkou roku 2006

Pokud rádi soutěžíte a účastníte se anketních akcí, je v této chvíli pro vás přichystana zajímavá soutěž o nejlepšího řidiče, resp. řidičku roku. Zapojit se můžete na adrese http://www.ridicroku.cz do 20. října, kdy je uzávěrka 1. kola ankety. Na uvedené adrese najdete i seznam cen v celkové hodnotě téměř 750 000 Kč. Pro Řidiče a Řidičku roku jsou připraveny jako výhry vozy Kia Rio. Finále proběhne 12. listopadu 2005 v Praze v Kartcentru Radotín.

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 3 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků