Aston Martin v aukci skrze společnost NCM nabízí kusy původního vybavení své bývalé základny. NCM Auctions

Aston Martin v aukci skrze společnost NCM nabízí kusy původního vybavení své bývalé základny. NCM Auctions

V nabídce najdeme zajímavosti. Například venkovní boudu pro kola a kuřárnu... NCM Auctions
...vitrínu na trofeje... NCM Auctions
...piknikové stolky... NCM Auctions
...stanici na mytí dílů... NCM Auctions
14
Fotogalerie

Stáj Aston Martin F1 rozprodává své staré sídlo. V aukci nabízí kamenné logo, septik nebo záchodky

Britský formulový tým se stěhuje do nových moderních prostor, zajímavé zbytky svého původního vybavení vám prodá za pár drobných.

Původní budovy již Aston Martinu nestačily, přesouvá se do nového a moderního zázemí – opět poblíž okruhu Silverstone. V aukci skrze společnost NCM proto nabízí kusy původního vybavení své bývalé základny.

Na své si přijdou zájemci o interiérové a technické vybavení i sběratelé, kteří mohou zakoupit třeba velké kamenné logo, vitrínu na trofeje (bez trofejí), zarámované fotografie které zdobily kanceláře nebo třeba mramorový pult z recepce.

V nabídce najdeme i jiné zajímavosti. Například venkovní boudu pro kola a kuřárnu, piknikové stolky, stanici na mytí autodílů, regály, schodiště nebo pěkné chromované hasicí přístroje. Aston Martin se zbavuje skutečně všeho, do prodeje tak dal třeba i bílý štěrk z předního parkoviště, septik nebo záchodky pro personál a návštěvy.

Sběratelé tak s trochou štěstí mohou zakoupit třeba toaletní mísu, na které seděli Fernando Alonso nebo Lance Stroll. Vyvolávací ceny jednotlivých položek jsou velmi mírné, většinou v řádu desítek britských liber.

Aston Martin

Aston Martin je britský výrobce luxusních sportovních automobilů. Je pojmenován dle zakladatele Lionela Martina a závodu Aston Hill.

Od roku 1994 byl majitelem automobilky Ford. V roce 2007 značka přešla pod britské konsorcium Prodrive.

Aston Martin VantageAston Martin DB11 Aston Martin Vanquish

Doporučujeme

Články odjinud