Stáhnout Phaeton z Ameriky prý byla chyba

Šéf severoamerického Volkswagenu Stefan Jacoby přišel s prohlášením, že stáhnutí Phaetonu z tohoto trhu byla zřejmě chyba.

Luxusní sedan bez velké image sice neměl v tomto segmentu příliš šancí na úspěch a dle Stefana Jacobyho nebyli zákazníci Volkswagenu připraveni na to platit za vůz této značky takové peníze. Jenže nyní má Volkswagen na severoamerickém trhu mezeru v nabídce. Největším modelem je nyní Passat, což je na tamní měřítka poměrně malý model a pokud chce Volkswagen zlepšit vnímání své značky, musí nasadit prestižnější modely, což bez vozů jako je Phaeton asi nepůjde. A tak měl tento model podle Jacobyho zůstat v nabídce.

Dle všeho tak půjde Volkswagen s příštím luxusním modelem trochu jinou cestou a bude se snažit změnit povědomí o značce s tím, že cílem má být chápání vozů této značky jako komfortních a luxusních automobilů.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků