SsangYong představí naftový hybrid

Na ženevském autosalonu bude mít svou expozici i automobilka SsangYong. Ta zde představí nový hybridní model, který v sobě spojí elektromotor s naftovým agregátem. Hybridní systém bude klasický, tedy jízdu zabezpečuje spalovací motor, kterému při akceleraci a při nízkých rychlostech vypomůže elektromotor, jež získá energii z akumulátorů. Vůz pak bude vykazovat o zhruba třicet procent nižší spotřebu než s motorem čistě naftovým.

Každopádně není prozatím zcela jasné, v jakém modelu se hybridní systém představí. Nepotvrzené informace se zaměřují na model Rhodius.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků