Ssangyong Chairman se chystá do Evropy (spy photos)

Špionážním fotografům se podařilo zachytit velkou limuzínu Ssangyong Chairman, se kterou se automobilka chystá rozšířit svou nabídku na evropských trzích. Model by měl poskytovat velký komfort za přijatelnou cenu.

Vůz stojí na podvozkové platformě opravdu starého Mercedesu třídy S s kódovým označením W126, tedy modelu, který se vyráběl do roku 1991. Chairman nyní podstupuje evropské úpravy emisí a bezpečnosti. Tyto úpravy má na starosti německá společnost Huber Group, která se specializuje na úpravy vozů s asijským nebo amerických původem.

Pod kapotou tohoto Ssangyongu se objeví 3,2-litrový šestiválec Mercedes s výkonem 162 kW (220 k), který by měl být kombinován výhradně s pětistupňovou automatickou převodovkou. Na trh by měl Chairman dorazit ještě tento rok.

 

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Foto © Automedia
Ssangyong Chairman se chystá do Evropy

Minitest Volkswagen Touareg Masaj 3.0 TDI: Nesnáším loučení!

VW Touareg Masaj 3.0 TDI (minitest)

Dnešním testem dáváme poslední sbohem druhé generaci Volkswagenu Touareg. Velké a bytelné SUV s oprávněnými terénními ambicemi tady s námi bude už doslova jenom pár týdnů.

21.  1.  2018 | Jan Mička | 26 příspěvků
Test Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D: Žádný úkol není nesplnitelný

Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D

Toyota sice v Evropě propaguje hybridy, stále však nabízí i nezničitelná auta, která ji v minulosti proslavila.

18.  1.  2018 | Radek Pecák | 14 příspěvků
Minitest Subaru Forester 2.0i-L: Vylepšený kmet dostal dvě oči navíc

Subaru Forester 2.0iL (minitest)

Forester chce v letošním roce k poctivému podvozku nabídnout i porci aktivní bezpečnosti. Přesvědčí matador kategorie i ty "bezpečně smýšlející"?

16.  1.  2018 | Milan Lažanský | 2 příspěvky