Sraz klubu majitelů Mazdy MX-5 v Krkonoších

O předcházejícím víkendu se v Krkonoších uskutečnil první letošní sraz klubu MX-5 „Czech Owners MX-5 Club“ pod názvem „Krkonoše Tour 2002“.
Jak již samotný název napovídá, konal se v Krkonoších, v Harrachově a sjelo se na něj celkem 38 vozů a jejich posádek. Již tradičně nechyběly ani posádky a vozy ze spřáteleného německého klubu.

Sobotní trasa vedla krásnými serpentinami přes hřebeny Krkonoš až do sousedního Polska, kde účastníci navštívili městečko Jelenia Gora. V neděli „MX-5“ jezdily jenom na české straně Krkonoš, ale i zde si účastníci užili krásného počasí, přírodních scenérií a správně kroucených cest.
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků