Spyker C8 Laviolette LWB bude ještě delší

Nizozemský výrobce sportovních modelů, se rozhodl přijet na autosalon do Ženevy s novou verzí modelu C8 Laviolette.
Spyker C8 Laviolette LWB bude ještě delší

A bude to zároveň jediná novinka, kterou se chystá v Ženevě odhalit. Nové provedení modelu C8 Laviolette s přívlastkem LWB spočívá v prodloužení karoserie o téměř 400 mm, zvětšení palivové nádrže o 25 litrů a větším rozvorem. Díky tímto změnám vzrostl prostor v interiéru, vůz má o něco lepší aerodynamiku a díky širšímu rozvoru i větší stabilitu. Vůz bude představen taky ve verzi soft-top s elektricky stahovatelnou střechu, o kterou se postarala společnost Karmann, ta má podobných úprav na svém kontě již mnoho. 

Na závěr už jen nutno poznamenat, že pod kapotou se nezměnilo vůbec nic, své místo si udržel osmiválec Audi o objemu 4,2 l a s výkonem 298 kW. I navzdory vyšší pohotovostní hmotnosti, která teď činí 1350 kg, má model C8 Laviolette LWB velmi příznivý poměr výkonu a hmotnosti.

Zahájení prodejů je zatím naplánováno na konec tohoto roku, to zas ovšem za předpokladu, že finanční situace automobilky se bude i nadále zlepšovat.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Spyker C8 Laviolette LWB

 

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků
TEST: Moto Guzzi Audace Carbon – Pořádná stylovka za půl milionu

Moto Guzzi Audace Carbon

Pokud jste rádi středem pozornosti, milujete bloumání krajinou bez určeného cíle a neplánujete tripy delší než 200 km, mohla by vás tahle fajnová Guzzi zajímat. Ohromuje svým charakterem a její motor vás nadchne stejně jako italský smysl pro detail.

28.  9.  2017 | Michal Žďárský | 11 příspěvků