Sportovní paket pro Trojku

Německá automobilka BMW představila sadu sportovních doplňků, tradičně označovanou M-Paket, pro svou trojkovou řadu.
Sportovní paket pro Trojku
Německá automobilka BMW představila sadu sportovních doplňků, tradičně označovanou M-Paket, pro svou trojkovou řadu.

Nabídku uvítají zejména sportovně orientovaní řidiči, kterým přinese žádanou exkluzivitu a podobnost se špičkovým provedením M3. Sada zahrnuje prvky upravující jak karoserii, tak interiér.

Pro karoserii paket obsahuje zcela nový přední nárazník a modifikovaný zadní nárazník. U sedanu a kupé najdeme decentní křidýlko na hraně víka zavazadlového prostoru a u všech modelů najdou své místo po instalaci M-Paketu bílá krycí sklíčka předních i bočních směrový světel.

V interiéru Trojky vybavené M-Paketem našly své uplatnění dvojice sportovních sedadel, sportovní volant „M“ a obklady z imitace uhlíkových vláken.

Součástí sady jsou i 17“ litá kola obutá do pneumatik o rozměru 225/45 R17 vpředu a 245/40 R17 vzadu, samozřejmostí je sportovnější naladění již tak dokonalého podvozku.

M-Pakety již tradičně umožňují identifikovat se sportovním duchem BMW i těm zákazníkům, kteří si nekoupí přímo některý model „M“. V době naší uzávěrky nebyla cena za M-Paket pro trojkovou řadu známa.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků