Sportovní paket pro Trojku

Německá automobilka BMW představila sadu sportovních doplňků, tradičně označovanou M-Paket, pro svou trojkovou řadu.
Sportovní paket pro Trojku
Německá automobilka BMW představila sadu sportovních doplňků, tradičně označovanou M-Paket, pro svou trojkovou řadu.

Nabídku uvítají zejména sportovně orientovaní řidiči, kterým přinese žádanou exkluzivitu a podobnost se špičkovým provedením M3. Sada zahrnuje prvky upravující jak karoserii, tak interiér.

Pro karoserii paket obsahuje zcela nový přední nárazník a modifikovaný zadní nárazník. U sedanu a kupé najdeme decentní křidýlko na hraně víka zavazadlového prostoru a u všech modelů najdou své místo po instalaci M-Paketu bílá krycí sklíčka předních i bočních směrový světel.

V interiéru Trojky vybavené M-Paketem našly své uplatnění dvojice sportovních sedadel, sportovní volant „M“ a obklady z imitace uhlíkových vláken.

Součástí sady jsou i 17“ litá kola obutá do pneumatik o rozměru 225/45 R17 vpředu a 245/40 R17 vzadu, samozřejmostí je sportovnější naladění již tak dokonalého podvozku.

M-Pakety již tradičně umožňují identifikovat se sportovním duchem BMW i těm zákazníkům, kteří si nekoupí přímo některý model „M“. V době naší uzávěrky nebyla cena za M-Paket pro trojkovou řadu známa.

TEST VW Golf 1.5 TSI Evo DSG: Opravdu má spotřebu dieselu?

TEST VW Golf 1.5 TSI Evo DSG

Volkswagen dopřál motoru 1.5 TSI Evo Bluemotion řadu systémů, které dnes stále nejsou úplně běžné. Výsledkem má být zážehový agregát se spotřebou vznětového. Platí to i mimo laboratoře?

19.  6.  2018 | Jan Mička | 68 příspěvků
Minitest Renault Twingo GT: Rošťák svázaný svou vlastní koncepcí

Renault Twingo GT (minitest)

Renault Sport si tentokrát v rámci své kúry GT posvítil na toho nejmenšího. Co přináší oproti standardní verzi?

14.  6.  2018 | Milan Lažanský | 9 příspěvků
TEST Toyota Yaris GRMN: Tryskomyš ze staré školy

Toyota Yaris GRMN

Co se stane, když do Yarisu namontujete kompresorovou osmnáctistovku Toyoty dodávanou pro Lotus Elise? Když je za tím Gazoo Racing, který staví auta pro Le Mans i WRC, tak možná tušíte.

12.  6.  2018 | Miro Mihálik | 9 příspěvků