Sportovní paket pro Audi A6

Zákazníci, kteří vyžadují od svého Audi A6 něco navíc, jistě využijí nový sportovní paket.
Sportovní paket pro Audi A6
Paket obsahuje nová litá kola v 9ti děrovaném designu nebo v designu cross-spoke. Na kola se obouvají pneumatiky o rozměru 235/45 R 17 (Pokud vám 17 palcové připadají malé, nezoufejte nabídce jsou i 18“). Nově vyladěn byl podvozek a zaručuje ještě lepší vedení v krizových situacích než nabízí standardní podvozek A6.

Bez povšimnutí techniků společnosti quattro GmbH, nezůstal ani interiér. Najdeme zde sportovní sedadla s bederní opěrkou potažená kombinací kůže a látky. Součástí paketu je informační systém „DIS“ (poskytuje informace z rádia a kontrolního systému). Neobvyklým prvkem jsou palubní přístroje ve světle šedé barvě. Součástí paketu je také 3-ramenný kůží potažený volant..

Sportovní pakety quattro GmbH jsou dobrou možností, jak své Audi A6 odlišit od „běžné“ produkce za přijatelných podmínek a navíc samozřejmě bez ztráty záruk

Klepněte pro větší obrázek

Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

včera | Miro Mihálik | 39 příspěvků
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků