Sportovní paket pro Audi A6

Zákazníci, kteří vyžadují od svého Audi A6 něco navíc, jistě využijí nový sportovní paket.
Sportovní paket pro Audi A6
Paket obsahuje nová litá kola v 9ti děrovaném designu nebo v designu cross-spoke. Na kola se obouvají pneumatiky o rozměru 235/45 R 17 (Pokud vám 17 palcové připadají malé, nezoufejte nabídce jsou i 18“). Nově vyladěn byl podvozek a zaručuje ještě lepší vedení v krizových situacích než nabízí standardní podvozek A6.

Bez povšimnutí techniků společnosti quattro GmbH, nezůstal ani interiér. Najdeme zde sportovní sedadla s bederní opěrkou potažená kombinací kůže a látky. Součástí paketu je informační systém „DIS“ (poskytuje informace z rádia a kontrolního systému). Neobvyklým prvkem jsou palubní přístroje ve světle šedé barvě. Součástí paketu je také 3-ramenný kůží potažený volant..

Sportovní pakety quattro GmbH jsou dobrou možností, jak své Audi A6 odlišit od „běžné“ produkce za přijatelných podmínek a navíc samozřejmě bez ztráty záruk

Klepněte pro větší obrázek

Minitest Subaru Forester 2.0i-L: Vylepšený kmet dostal dvě oči navíc

Subaru Forester 2.0iL (minitest)

Forester chce v letošním roce k poctivému podvozku nabídnout i porci aktivní bezpečnosti. Přesvědčí matador kategorie i ty "bezpečně smýšlející"?

dnes | Milan Lažanský
Minitest Mitsubishi ASX 1,6 MIVEC: Jsou vylepšení znát?

Mitsubishi ASX 1,6 MIVEC (minitest )

Mitsubishi ASX se v provedení modelového roku 2018 nezměnilo po technické stránce, zapracovalo ale na designu.

13.  1.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků
TEST Kia Stinger GT 3.3 T-GDI AWD: Díky, Alberte!

Kia Stinger GT 3.3 T-GDI AWD

Trvalo více než pět let, než Kia přetavila fantastický koncept GT v produkční auto. Najala na to ty správné lidi a výsledkem je gran turismo, který nemá v historii značky obdoby.

11.  1.  2018 | Jan Mička | 114 příspěvků