Sportovní image pro Audi

Pro majitele vozů Audi A4 připravila známá německá tuningová firma Zender v polovině června malé překvapení.
Sportovní image pro Audi

Představila totiž tuningovou sadu o níž tvrdí, že dodá vozu nový, nezaměnitelný vzhled. Protože návrháři firmy s mnoha profesionálními zkušenostmi zcela jistě nemluví do větru, byli všichni zvědaví jak vlastně upravená “Audina“ bude vypadat.

Profesionální design a absolutní přizpůsobení požadavkům zákazníka, to jsou dva nejdůležitější atributy produktů od firmy Zender. Přední spoiler spolu s krytováním zadní spodní partie je navržen v dynamickém stylu, který odpovídá charakteru vozidla. Maska vozidla je řešená tak, aby se zvýšila účinnost náporového plnění motoru čerstvým vzduchem. Spolu s decentním spoilerem umístěném na zadní hraně víka zavazadlového prostoru zachovává úspěšný design vozu navržený v Ingolstadtu, kterému ovšem navíc dodává výrazný vzhled typický pro sportovní vozy.

Dalším prvkem, který nelze přehlédnout je snížení vozu o 30 mm oproti sériové verzi, což podtrhuje sportovní charakter a výrazně zlepšuje jízdní vlastnosti. Pozornost byla také věnována výfukové soustavě.

O patřičný zvuk se stará tlumič zhotovený z nerezavé oceli v provedení s dvojitým vyústěním, z nichž každé má průměr 90 mm a je vedeno tak aby nenarušilo aerodynamiku zadní partie vozu.

Při úpravách se pochopitelně nezapomnělo ani na interiér vozu, který rovněž získal výrazný sportovní vzhled. Ten mimo jiné zdůrazňuje hliníková koncovka řadící páky a sportovní pedály z leštěného hliníku s protiskluzovou úpravou.

Protože velmi důležité je také obutí vozidla, firma Zender nabízí dostatečný výběr z originálních litých kol a to hned v několika rozměrech od 15 do 18 palců. Vůz na fotografiích má pak k dispozici 18-ti palcové disky model AUTHENTIC na kterých jsou pneu 235 / 40 R 18, což jen zvýrazňuje sportovní „šmrnc“ , který byl hlavním záměrem tvůrců celé kreace.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

dnes | Miro Mihálik | 30 příspěvků
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků