Sportovní image pro Audi

Pro majitele vozů Audi A4 připravila známá německá tuningová firma Zender v polovině června malé překvapení.
Sportovní image pro Audi

Představila totiž tuningovou sadu o níž tvrdí, že dodá vozu nový, nezaměnitelný vzhled. Protože návrháři firmy s mnoha profesionálními zkušenostmi zcela jistě nemluví do větru, byli všichni zvědaví jak vlastně upravená “Audina“ bude vypadat.

Profesionální design a absolutní přizpůsobení požadavkům zákazníka, to jsou dva nejdůležitější atributy produktů od firmy Zender. Přední spoiler spolu s krytováním zadní spodní partie je navržen v dynamickém stylu, který odpovídá charakteru vozidla. Maska vozidla je řešená tak, aby se zvýšila účinnost náporového plnění motoru čerstvým vzduchem. Spolu s decentním spoilerem umístěném na zadní hraně víka zavazadlového prostoru zachovává úspěšný design vozu navržený v Ingolstadtu, kterému ovšem navíc dodává výrazný vzhled typický pro sportovní vozy.

Dalším prvkem, který nelze přehlédnout je snížení vozu o 30 mm oproti sériové verzi, což podtrhuje sportovní charakter a výrazně zlepšuje jízdní vlastnosti. Pozornost byla také věnována výfukové soustavě.

O patřičný zvuk se stará tlumič zhotovený z nerezavé oceli v provedení s dvojitým vyústěním, z nichž každé má průměr 90 mm a je vedeno tak aby nenarušilo aerodynamiku zadní partie vozu.

Při úpravách se pochopitelně nezapomnělo ani na interiér vozu, který rovněž získal výrazný sportovní vzhled. Ten mimo jiné zdůrazňuje hliníková koncovka řadící páky a sportovní pedály z leštěného hliníku s protiskluzovou úpravou.

Protože velmi důležité je také obutí vozidla, firma Zender nabízí dostatečný výběr z originálních litých kol a to hned v několika rozměrech od 15 do 18 palců. Vůz na fotografiích má pak k dispozici 18-ti palcové disky model AUTHENTIC na kterých jsou pneu 235 / 40 R 18, což jen zvýrazňuje sportovní „šmrnc“ , který byl hlavním záměrem tvůrců celé kreace.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Minitest Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD: Důvod, proč MPV nesmí zemřít

Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD (minitest)

Rostoucí zájem o crossovery a SUV už v nedávné minulosti poslal na odpočinek dva velikány segmentu MPV. Jak ale dokazuje stále prodávaný Seat Alhambra, tyto vozy jsou stále potřeba.

22.  2.  2018 | Jan Mička | 5 příspěvků
TEST Subaru XV 1,6i Lineartronic: Kompromis, ale ten nejlepší!

Subaru XV 1,6i Lineartronic

Subaru XV se na přelomu roku dostalo na trh v druhé generaci. Od té minulé se vizuálně moc neliší, ale japonští technici vůz vyladili téměř k dokonalosti.

20.  2.  2018 | Radek Pecák | 78 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků