Sporťák Mazda RX-8: další filmová hvězda na obzoru

Mazda Motor Corporation bude spolupracovat se společností Twentieth Century Fox na výrobě filmu X-Men2, který bude mít premiéru v Japonsku i v Americe v květnu příštího roku.

X-Men2 je pokračováním kasovního trháku X-Men, který byl uveden v roce 2000. Vůz Mazda RX-8 se objeví ve filmu jako Cyclops „X-Car“. Mazda spolu s Twentieth Century Fox nyní pracuje na rozvoji propagace k tomuto filmu.

„RX-8 je sice ryze sportovním vozem, avšak současně skýtá funkčnost plně čtyřdveřového a čtyřsedadlového vozu. To tu ještě nebylo. Od jeho uvedení v příštím roce si hodně slibujeme“, řekl Masazumi Wakayama, generální manažer marketingové divize v Japonsku.

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek
Mazda RX-8 by měla disponovat výkonem 250 koní při 8 500
ot/min.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

dnes | Miro Mihálik | 12 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 19 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 205 příspěvků