Společnost AAA AUTO otevřela novou pobočku v Bukurešti

Společnost AAA AUTO, největší prodejce ojetých automobilů ve střední Evropě, v pátek 8.6. slavnostně otevřela za účasti zástupců místního tisku novou pobočku v Bukurešti. Centrála společnosti, původně sídlící v části Bukurešti nazývané Iuliu Maniu byla přestěhována do lokality West Logistic Parku 13,5 km od Bukurešti.

Celý komplex má rozlohu 14 780 m2, nachází se zde rozlehlý showroom, plocha pro vystavené automobily zabírá 12 310 m2. Dále je zde servisní zázemí pro 12 automobilů a prostory na opravy, výkup a prodej aut. Nová pobočka AAA AUTO je vůbec prvním autocentrem tohoto typu v Bukurešti. Společnost se tímto snaží maximálně vyhovět poptávce klientů, nabídnout co nejlepší komfort a rozšířit nabídku jak dovážených, tak místně vykoupených automobilů.

“Od vstupu na rumunský trh v roce 2005 se společnost AAA AUTO vyprofilovala jako nejdůležitější hráč na místním trhu ojetých aut. V roce 2006 se prodeje v porovnání s rokem 2005 ztrojnásobily, z původních 1000 prodaných aut to bylo v minulém roce už 3100 a roční obrat se zvýšil na 24,4 mil oproti 8,41 mil. dosažených v roce 2005.Začátek roku 2007 v porovnání se stejným obdobím roku 2006 ukazuje zvýšení objemu prodejů na dvojnásobek.

„Za těchto podmínek je nezbytné, aby se rozšířila síť poboček AAA AUTO a centrála společnosti v Bukurešti se nacházela ve vhodnější a prostornější lokalitě v příjemném prostředí a nabídkou rozmanitých služeb“, říká Anthony James Denny, předseda představenstva společnosti AAA AUTO.

Tento rok byla také otevřena výkupní pobočka v Brašově. V reakci na vysokou poptávku začnou v příštích dvou měsících fungovattaké prodeje aut a oddělení finančního servisu. Díky úspěchu vyvolaném velkou nabídkou finančních produktů a rozmanitou škálou služeb má společnost v plánu expandovat dále v celonárodním měřítku. V dubnu se očekává otevření výkupní pobočky v Timisoaře, která bude na jaře 2008 fungovat jako autocentrum s kompletním spektrem služeb a nabídkou 200 automobilů.

“Přejeme si, aby nové centrum nabízelo všem klientům rozmanitou paletu služeb týkající se obchodu s ojetými auty, a zároveň také širokou nabídku dovážených a místně vykoupených automobilů”, doplňuje Marius Baluţă, General Manager AAA AUTO v Rumunsku.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D: Žádný úkol není nesplnitelný

Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D

Toyota sice v Evropě propaguje hybridy, stále však nabízí i nezničitelná auta, která ji v minulosti proslavila.

včera | Radek Pecák | 6 příspěvků
Minitest Subaru Forester 2.0i-L: Vylepšený kmet dostal dvě oči navíc

Subaru Forester 2.0iL (minitest)

Forester chce v letošním roce k poctivému podvozku nabídnout i porci aktivní bezpečnosti. Přesvědčí matador kategorie i ty "bezpečně smýšlející"?

16.  1.  2018 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Minitest Mitsubishi ASX 1,6 MIVEC: Jsou vylepšení znát?

Mitsubishi ASX 1,6 MIVEC (minitest )

Mitsubishi ASX se v provedení modelového roku 2018 nezměnilo po technické stránce, zapracovalo ale na designu.

13.  1.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků