Společná distribuce náhradní dílů v USA

Od nové smlouvy o společné distribuci náhradních dílů mezi Hyundai a Kia ve Spojených státech se očekává, že přinese významné výhody jak pro zákazníky...
Společná distribuce náhradní dílů v USA
Od nové smlouvy o společné distribuci náhradních dílů mezi Hyundai a Kia ve Spojených státech se očekává, že přinese významné výhody jak pro zákazníky, dealery, tak i pro obě společnosti.

Podle nové smlouvy bude Hyundai Motor America využívat existující distribuční centrum náhradních dílů Kia v Atlantě a Georgii a Kia bude využívat existující centra Hyundai v Chicagu a Illinois. Hyundai má též distribuční centra v New Jersey a Californii.

Součástky pro obě značky budou uskladňovány odděleně v rámci distribučních center a zákazníci i dealeři budou i nadále objednávat náhradní díly prostřednictvím svých existujících kanálů. Nová služba bude fungovat on line v průběhu dubna.

Skutečným přínosem bude zrychlení dodávek pro dealery a zákazníky a snížení režijních a přepravních nákladů, dovolujíc tak společnostem Hyundai a Kia poskytovat lepší a více konkurenční služby svým zákazníkům ve Spojených státech.

Vice-President sekce náhradních dílů Hyundai Motor America, pan Frank Ferrara řekl: „Tato smlouva nám dovolí nejenom poskytovat lepší služby našim zákazníkům na jihovýchodě, ale současně dosáhnout i s našimi rostoucími prodeji ve Spojených státech snížení režijních nákladů, které bude velice prospěšné.“

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 13 příspěvků
Minitest Ford Fiesta Vignale 1.0 EcoBoost: V čem je ta prémie?

Ford Fiesta 1.0 EB Vignale (minitest)

Vyplatí se koupě té nejvíce vyšňořené Fiesty? Vyzkoušeli jsme ji s litrovým motorem EcoBoost o výkonu 103 kW.

15.  2.  2018 | Milan Lažanský | 25 příspěvků
TEST Volkswagen T-Roc 2.0 TDI DSG 4Motion: Pouliční směska

VW T-Roc 2.0 TDI DSG 4Motion

Rostoucí segment SUV byl loni rozšířen o stylový Volkswagen T-Roc. Vypadá fantasticky, přináší však i řadu těžko pochopitelných řešení. Pro první test jsme zvolili verzi s turbodieselem, převodovkou DSG a pohonem všech kol.

13.  2.  2018 | Jan Mička | 23 příspěvků