Společná distribuce náhradní dílů v USA

Od nové smlouvy o společné distribuci náhradních dílů mezi Hyundai a Kia ve Spojených státech se očekává, že přinese významné výhody jak pro zákazníky...
Společná distribuce náhradní dílů v USA
Od nové smlouvy o společné distribuci náhradních dílů mezi Hyundai a Kia ve Spojených státech se očekává, že přinese významné výhody jak pro zákazníky, dealery, tak i pro obě společnosti.

Podle nové smlouvy bude Hyundai Motor America využívat existující distribuční centrum náhradních dílů Kia v Atlantě a Georgii a Kia bude využívat existující centra Hyundai v Chicagu a Illinois. Hyundai má též distribuční centra v New Jersey a Californii.

Součástky pro obě značky budou uskladňovány odděleně v rámci distribučních center a zákazníci i dealeři budou i nadále objednávat náhradní díly prostřednictvím svých existujících kanálů. Nová služba bude fungovat on line v průběhu dubna.

Skutečným přínosem bude zrychlení dodávek pro dealery a zákazníky a snížení režijních a přepravních nákladů, dovolujíc tak společnostem Hyundai a Kia poskytovat lepší a více konkurenční služby svým zákazníkům ve Spojených státech.

Vice-President sekce náhradních dílů Hyundai Motor America, pan Frank Ferrara řekl: „Tato smlouva nám dovolí nejenom poskytovat lepší služby našim zákazníkům na jihovýchodě, ale současně dosáhnout i s našimi rostoucími prodeji ve Spojených státech snížení režijních nákladů, které bude velice prospěšné.“

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 29 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Minitest Renault Espace 1.8 TCe

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků
TEST Volkswagen Polo 1.0 TSI Highline – Golfův revír

Volkswagen Polo 1.0 TSI

Segment malých vozů pomalu dorůstá modely nižší střední třídy. Nový Volkswagen Polo je toho důkazem, z vyšších tříd si navíc půjčil i několik užitečných technologií.

7.  12.  2017 | Jan Mička | 30 příspěvků