Společná distribuce náhradní dílů v USA

Od nové smlouvy o společné distribuci náhradních dílů mezi Hyundai a Kia ve Spojených státech se očekává, že přinese významné výhody jak pro zákazníky...
Společná distribuce náhradní dílů v USA
Od nové smlouvy o společné distribuci náhradních dílů mezi Hyundai a Kia ve Spojených státech se očekává, že přinese významné výhody jak pro zákazníky, dealery, tak i pro obě společnosti.

Podle nové smlouvy bude Hyundai Motor America využívat existující distribuční centrum náhradních dílů Kia v Atlantě a Georgii a Kia bude využívat existující centra Hyundai v Chicagu a Illinois. Hyundai má též distribuční centra v New Jersey a Californii.

Součástky pro obě značky budou uskladňovány odděleně v rámci distribučních center a zákazníci i dealeři budou i nadále objednávat náhradní díly prostřednictvím svých existujících kanálů. Nová služba bude fungovat on line v průběhu dubna.

Skutečným přínosem bude zrychlení dodávek pro dealery a zákazníky a snížení režijních a přepravních nákladů, dovolujíc tak společnostem Hyundai a Kia poskytovat lepší a více konkurenční služby svým zákazníkům ve Spojených státech.

Vice-President sekce náhradních dílů Hyundai Motor America, pan Frank Ferrara řekl: „Tato smlouva nám dovolí nejenom poskytovat lepší služby našim zákazníkům na jihovýchodě, ale současně dosáhnout i s našimi rostoucími prodeji ve Spojených státech snížení režijních nákladů, které bude velice prospěšné.“

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

dnes | Miro Mihálik | 24 příspěvků
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků