Společná distribuce náhradní dílů v USA

Od nové smlouvy o společné distribuci náhradních dílů mezi Hyundai a Kia ve Spojených státech se očekává, že přinese významné výhody jak pro zákazníky...
Společná distribuce náhradní dílů v USA
Od nové smlouvy o společné distribuci náhradních dílů mezi Hyundai a Kia ve Spojených státech se očekává, že přinese významné výhody jak pro zákazníky, dealery, tak i pro obě společnosti.

Podle nové smlouvy bude Hyundai Motor America využívat existující distribuční centrum náhradních dílů Kia v Atlantě a Georgii a Kia bude využívat existující centra Hyundai v Chicagu a Illinois. Hyundai má též distribuční centra v New Jersey a Californii.

Součástky pro obě značky budou uskladňovány odděleně v rámci distribučních center a zákazníci i dealeři budou i nadále objednávat náhradní díly prostřednictvím svých existujících kanálů. Nová služba bude fungovat on line v průběhu dubna.

Skutečným přínosem bude zrychlení dodávek pro dealery a zákazníky a snížení režijních a přepravních nákladů, dovolujíc tak společnostem Hyundai a Kia poskytovat lepší a více konkurenční služby svým zákazníkům ve Spojených státech.

Vice-President sekce náhradních dílů Hyundai Motor America, pan Frank Ferrara řekl: „Tato smlouva nám dovolí nejenom poskytovat lepší služby našim zákazníkům na jihovýchodě, ale současně dosáhnout i s našimi rostoucími prodeji ve Spojených státech snížení režijních nákladů, které bude velice prospěšné.“

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků