Splašený infotainment nebo prasklé sklo. Tesla Model 3 očima zákazníků

„Dotyková obrazovka se v jednu chvíli začala chovat, jako kdyby ji někdo silně mačkal na několika různých místech, což způsobilo, že se pustila sama muzika...“

Tesla za sebou sice má zatím nejúspěšnější rok. Stále se ale musí potýkat s problémy svého nejlevnějšího vozu, Modelu 3. Těch je podle posledních informací navíc stále víc a víc.

Majitel Tesly Model 3 ukázal její otřesnou kvalitu. Byla úplně nová

Majitel Tesly Model 3 ukázal její otřesnou kvalitu. Byla úplně nová

Vedle zpracování a počátečních problému s brzdami se nyní objevily další vady, které zveřejnil časopis Consumer Reports. Ten vycházel z celkového zhodnocení na základě výpovědí 500 různých uživatelů. Těm se kromě výše zmíněných nezamlouvá ještě infotainment, elektronika v autě, nebo praskliny v zadním okně. Poslední vadu může potvrdit i samotný spotřebitelský časopis, který si jeden tento vůz zakoupil pro testování.

Jeden z majitelů okomentoval svůj vůz takto: „Dotyková obrazovka se v jednu chvíli začala chovat, jako kdyby ji někdo silně mačkal na několika různých místech, což způsobilo, že se pustila sama muzika, zvýšila se hlasitost na maximum a změnilo to mapu v navigačním systému.“

Amazon investoval do startupu Rivian. Má se Tesla začít bát?

Amazon investoval do startupu Rivian. Má se Tesla začít bát?

Ve výsledku tak vážený časopis tento produkt nedoporučuje, což není moc dobrá vizitka. Zatímco problémy s infotainmentem se mohou napravit s případným updatem, kvalita zpracování se bude muset řešit přímo v továrně. Co si ale majitelé naopak pochvalují, je pohonná jednotka. Elektromotor prý funguje skvěle.

Tesla si je prý stížností zákazníků vědomá a snaží se na vzniklé problémy reagovat co nejrychleji. Mezitím se však za oceánem sbírají švédské síly, aby mohly Modelu 3 vypálit rybník s modelem Polestar 2. Setkáme se s ním už na letošním autosalonu v Ženevě.

~/PubSystem.Controls.Run.GenericDataView/RelatedArticlesByTag.ascx
System.NullReferenceException
Object reference not set to an instance of an object.
App_Code.27ezgzq-
at PubSystem.CNCUtils.GetAutoCzArticles(Int32 count) at ASP.pubsystem_controls_run_genericdataview_relatedarticlesbytag_ascx.SetControls() at PubSystem.Controls.Run.GenericDataView.DataView.LoadData() at System.Web.UI.Control.OnLoad(EventArgs e) at System.Web.UI.Control.LoadRecursive() at System.Web.UI.Control.AddedControl(Control control, Int32 index) at PubSystem.Controls.Run.CacheControl.CreateChildControls()
Minitest Lexus LS 500 AWD: Pro ty, kteří vědí, co chtějí

Lexus LS 500 AWD (minitest)

Vrchol motorové nabídky vlajkové lodi Lexusu se musí spokojit s šesti válci. Bude mu to stačit?

včera | Vladimír Kadera | 20 příspěvků
Řídili jsme nový Ford Ranger Raptor: Je perfektní! To nejdůležitější však schází

Ford Ranger Raptor (první svezení)

Ford Ranger Raptor dokazuje, že práce může být i zábava. Umí dřít, vypadá u toho skvěle a těžkým terénem jezdí jako pánbůh.

17.  5.  2019 | Jiří Baborský | 21 příspěvků
TEST Hyundai i30 N Fastback: Obří stádo koní v těsném výběhu

Hyundai i30 N Fastback

Vstup do světa ostrých aut se značce Hyundai povedl na výbornou již před dvěma lety. Nyní se modelová řada rozšiřuje. Bolístky zůstávají, jedna přibyla.

15.  5.  2019 | Vladimír Kadera | 150 příspěvků