SpeedArt BTR-XL: plasty pro Turbo

Méně známý tuner SpeeArt, který se specializuje čistě na Porsche, o sobě dává v poslední době hodně vědět. Co provedl Turbu?

SpeedArt se věnuje kompletním přestavbám všech modelů Porsche a zákazníkům nabízí jak změny designu, tak změny stylingu. Druhé ze zmíněných proměn jsou ovšem plně funkční.

Nejnovější dílo je věnováno pro model Porsche 997 Turbo, které dostalo pořádnou dávku nových karbonových dílů. Přední nárazník doznal změn a dostal také nový spoiler. Ten se stará o lepší přítlak předních kol. Na opačném konci vozu pak naleznete karbonové křídlo pro zvětšení přítlaku na zadní kola a nový difusor pro snížení vztlaku. Z karbonu jsou také nově vnější zpětná zrcátka a také část dekorací v interiéru.

Za pozornost stojí také nová 20" kola s vlastním designem a z funkčních úprav je třeba zmínit také nové odpružení stavitelnými tlumiči a také posílenou brzdovou soustavu.

Samotný motor dostal jen relativně mírnou dávku výkonu navíc. K sériovým 480 koním přibylo dalších sedmdesát a to díky novém sání, výfuku a upravenému software řídící jednotky.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
SpeedArt BTR-XL
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků