Specter Werkes přichází s první skicou paketu GTR pro nejnovější Corvette

Michiganská společnost Specter Werkes poodhalila své záměry se vzhledem nové generace Corvette GTR. Ta bude nástupcem páté generace se stejným přídomkem, která spatřila světlo světa v roce 1997. Tento takřka tradiční paket bude dostupný pro všechny čtyři verze tohoto modelu a tím pádem se otevírají poměrně široké možnosti individualizace pro všechny majitele těchto čistokrevných amerických sporťáků.

Příď vozu byla obohacena o několik karbonových prvků, agresivnější nárazník a úpravám se nevyhnula ani kapota. Zadní části přibyl mohutnější difuzor. Dvacetipalcové kované disky obouvají pneumatiky Michelin Pilot Sport 2 Zero s rozměrem 285 mm vepředu a 335 mm vzadu. Oku ulahodí i nové koncovky výfuků a sportovně laděný interiér.

Cena základního tuningového paketu činí 35 000 dolarů (cca. 620 000 Kč). Za tuto cenu dostanete všechny výše zmíněné optické úpravy a vybrat si budete moci ze široké palety barevných schémat.

Tento paket je zaměřen zejména na modifikace estetického charakteru, zdá-li se vám výkon vaši Corvetty nedostačující, úpravce nabídne i řadu technických vylepšení. Ovšem za další tučné příplatky...

Klepněte pro větší obrázek
Paket GTR pro Corvette C6 od Specter Werkes

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků