Speciální řidičák na sportovní auta je realitou. Za vypnutou kontrolu trakce bude mastná pokuta

7 komentářů (7 nových)

honimir
7. srpna 2023 • 17:23

kdyz uz meni zakon, tak by mohly odstranit ty 3 prdele vyjimek na platbu myta na dalnici a treba to tem invalidum, hasicum a zachranarum posilat ... pak pujde automaticke vymahani pokuty a ne jako ted.Resit ridicak na zkousku ci pro sportaky mi prijde jako ztrata casu.

i20
7. srpna 2023 • 15:15

Takhle nekoho 'nekorektne' srazit no hnus. zaver: srazet lidi lze jedine a pouze se zaplou stabilizaci. Ti se uz naprosto pomatli. Napriste zridit komisi aby nedejbuh nekdo neskoncil pod koly atomovy ponorky. Kdyz nehoho zabije spadnutej sloup pak potom pravidelne povinne skoleni pro sloupy elektrickeho vedeni.To ze z lidi vsemi moznymi regulacemi udelate blbce problem nevyresi. Spise naopak.

JK
5. srpna 2023 • 9:42

Tak dlouho se každý problém řeší regulacemi až se člověk probudí v totalitě a nechápe, kdy se to stalo. A argumenty jsou pořád dokola stejné "ochrana, bezpečí, bla bla bla". Benží to řekl hezky: "Ti, kteří by byli ochotni se vzdát svobody výměnou za chvilkové bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí."

petr r. (petrumr)
5. srpna 2023 • 12:24

kluci uklidněte se, nikdo nikomu nic nezakazují, to je problém si koupit pozemek a tam driftovat? Já sem taky driftoval, ale né na pozemní komunikaci. Jednou je demokracie a v té jsou nějaký zákony a vyhlášky.
Doufám, že nicky budou pod identifitou.

wlado
5. srpna 2023 • 11:24

Pžesne tak, kktové, kerí nedokážou jezdiť zodpovjedňe, to dojebou všem. Tydleti kktové ale milujou vymyslenej citát Benžiho, myslíjo si tihle kktové, jaké jsou moudré.

><
5. srpna 2023 • 9:58

Presne tak, nakazovat, zakazovat, prikazovat a omezovat. A jsme zpatky prdelni dire jak za totace.

petr r. (petrumr)
4. srpna 2023 • 16:08

Já bych to u nás udělal tak podobně jak mají řidiči co mají na autě červenomodré majáky i tedy auta, každý rok stk. Ale to by musela vláda něco dělat. Je zajímavé, že Babiš připravil mýtné brány na kontrolu a nic se neděje, kradený auta se vesele prohání a Fiala se směje. Stačí databáze ti co mají nárok jezdit zdarma a zapnout jak na Slovensku.

Doporučujeme

Články odjinud