Spasí vzhled Volkswagenů „design Alfy Romeo”?

Známý Ital Walter Maria de Silva se stane hlavním designérem německého koncernu Volkswagen. Schopný návrhář se proslavil hlavně svými díly u Alfy Romeo, pro kterou navrhl mj. Alfu 156 a 147.

Poté ovšem odešel ke španělskému Seatu, kde předal část svých nápadů novým generacím modelů. Nová Altea a Toledo pak byly navrhnuty přímo v jeho režii. Poté již putoval koncernem Volkswagen přes Lamborghini a Audi až na samotný vrchol.

U Volkswagenu bude dohlížet na design koncernových vozů jako celku, tedy bude zodpovědný i za výsledky práce designérů české Škody a přímo se pak bude podílet na návrzích Volkswagenu a Audi. Jeho poslední výtvor v podobě Audi A5 bude představen v březnu na ženevském autosalonu.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků