Soutěž o Porsche 911 s Autosalonem Brno 2009: poslední kolo vrcholí

Naposledy tento týden můžete hrát o Porsche 911 na víkend, špičkové GPS navigace a ochránce před pokutami mini Coyote.

Největší český autosalon se blíží. Již 4. června 2009 se v prostorách brněnského výstaviště sejdou stovky nejvýznamnějších modelů vozů více jak třiceti světových automobilek. Je jedno, jestli patříte k obdivovatelům aristokratické klasiky od Astonu Martin, chcete si prohlédnout nejnovější model české Škody, nebo si osahat poslední generaci Golfu GTI od Volkswagenu. V Brně si již za pár týdnů najde každý „to své”, ať už se chcete jen podívat, nebo si některý z vozů vyzkoušet, či snad dokonce koupit.

Autosalon Brno 2009 ale zdaleka neuspokojí jen příznivce světa čtyř kol. I pro ty, kteří by se mohli v Brně jen a pouze auty „otravovat”, je přichystán nápaditý doprovodný program. Co vše vás v Brně čeká a nemine se ostatně můžete dočíst v naší podrobné pozvánce.

Ano, tato akce bude velká. I v této době, která autům příliš nepřeje a autosalonům už vůbec ne, se Brno 2009 ukáže v plné parádě. A protože vás na tak velkou akci nechceme lákat žádnými lacinými vábničkami, přichystali jsme pro vás ve spolupráci s Autosalonem Brno 2009 akci, která svou velikostí v historii AutoRevue.cz nemá obdoby.

Zapojit do soutěže se přitom může kdokoli z vás naprosto jednoduchým způsobem - stačí do pondělí 8. června správně odpovědět na jednoduchou otázku, která vás zařadí do našeho osudí. Odkaz na stránku, kde budete moci odpovědět na otázku pro ten který týden naleznete vždy na konci tohoto článku. Poté stačí mít jen trochu štěstí při závěrečném losování... Soutěž má tři kola a můžete se zúčastnit klidně všech třech - pokud jste se účastnili již předchozích kol, můžete nyní svou šanci na výhru ještě znásobit. Šťastných v celé soutěži přitom nebude pár, pět, nebo deset, ale rovnou padesát. Šance uspět je tak opravdu nebývale velká a šest velkých cen stále ještě čeká na své výherce...

O co se hraje?

1. cena: Zapůjčení automobilu Porsche 911 na víkend

Klepněte pro větší obrázek

Kdo z nadšených příznivců aut by si nepřál osedlat jeden z nejslavnějších vozů automobilové historie? Mnohým se jen občas poštěstí jej spatřit, jen málokdo měl možnost se s ním svézt. S námi jej můžete i řídit.

Vůz bude váš od pátku do pondělí, bez limitu kilometrů a bez jakýchkoli omezení. Bude jen na vás, kam se se svým Porsche vypravíte... Vše s garancí od největší české půjčovny luxusních a sportovních vozů Dream Cars. Více informací o tomto voze můžete najít na stránkách www.dream-cars.cz

2. cena: GPS navigace Garmin nüvi 765T

Klepněte pro větší obrázek

Léto se blíží a s ním i dovolenkové cesty do neprobádaných končin. S nejnovější navigací značky Garmin, modelem nüvi 765T, ale něco jako neprobádaná končina neexistuje. Tato navigace disponuje vysoce citlivým příjmem GPS signálu, předehranými mapami osmatřiceti evropských zemí a podrobnou mapou České republiky vč. turistické TOPO mapy. K dispozici s ní máte i příjem dopravních informací pomocí systému RDS-TMC a dokonce vás navede i do správného jízdního pruhu. Jedna z nejlepších navigací dneška může být při troše štěstí vaše úplně zdarma. Více informací o tomto přístroji naleznete na stránkách www.svetnavigace.cz

3. - 5. cena: Ochrana před radary mini Coyote

Klepněte pro větší obrázek

České dopravní zákony nerozeznávají dobré řidiče od špatných, zato velmi přísně trestají jakékoli vybočení z velmi úzce definovaných pravidel. Pokud sázíte spíše na vlastní rozum než na jízdu podle tachometru, je dobré se legálně bránit před aktivitou těch, kteří takové jednání neakceptují.

Jednou z mála cest, jak zákon nepřekročit a přitom vědět o stacionárních i mobilních měřeních rychlosti, sledováních průjezdů na červenou, nebo i o nebezpečných úsecích českých silnic a dálnic, je přístroj mini Coyote. Funguje na bázi sledování pozice pomocí GPS a předávání informací pomocí mobilní sítě GSM. V průběhu vaší jízdy jste tak vždy dopředu informováni o měřeních rychlosti všeho druhu, které jsou brány jak z centrální databáze, tak od ostatních řidičů, kteří mini Coyote používají. Sami navíc můžete na měření rychlosti či jiné nebezpečí na silnici aktivně upozornit. Vzhledem k tomu, že systém neruší, ani jinak přímo neovlivňuje policejní měření, je naprosto legální a na svůj vlastní úsudek s ním můžete vsadit, aniž byste porušili jakýkoli právní předpis.

Tento malý-velký pomocík čeká hned na trojici vylosovaných s předplatným služeb Coyote na rok zdarma. Více informací o systému Coyote a samotném přístroji naleznete na stránkách www.coyotesystems.cz

6. cena: GPS navigace TomTom One Europe 31 Traffic

Klepněte pro větší obrázek

Ani s touto cenou se při vašich letních cestách neztratíte. Navigace střední třídy s kvalitním GPS přijímačem, mapami jedenatřiceti států Evropy a příjmem dopravních informací ze systému RDS-TMC čeká na šestého z vylosovaných. Více informací o tomto přístroji naleznete na stránkách www.svetnavigace.cz

7. - 20. cena: Čtyři vstupenky na Autosalon Brno 2009

Klepněte pro větší obrázek

Cena útěchy? Kdeže. Se čtyřmi vstupenkami na Autosalon Brno 2009 se na brněnské výstaviště můžete vydat se svými nejbližšími, nebo prostě se třemi lidmi, se kterými budete chtít.

21. - 50. cena: Dvě vstupenky na Autosalon Brno 2009

Po dvou vstupenkách na Autosalon Brno 2009 obdrží i poslední třicítka výherců. Pokud snad nevěříte, že se na vás usměje štěstí, zaregistrujte se v předstihu na stránkách www.autosalon.cz a své vstupenky můžete mít jisté již nyní s padesátiprocentní slevou, tedy za poloviční cenu.


 

Soutěž již byla ukončena. Výherce vstupenek na Autosalon Brno 2009 najdete zde, výherce hlavních cen pak zde.


 

Přejeme vám hodně štěstí. A pokud ještě váháte, která že z odpovědí je ta správná, projděte si ještě jednou naši pozvánku, vše důležité najdete právě tam.

Minitest Renault Kadjar 1.3 TCe: Malé srdce, velké odhodlání

Renault Kadjar 1.3 TCe (minitest)

Kadjar se v přívalu nových crossoverů možná poněkud ztrácí. O to více ale zaujme, když začnete zkoumat, co je za tou nenápadnou fasádu. A to i malé třináctistovce navzdory, protože funguje pozoruhodně dobře.

včera | Miro Mihálik | 7 příspěvků
Minitest Honda CR-V 2.0 i-MMD Hybrid 2WD: Napravení reputace?

Honda CR-V 2.0 i-MMD Hybrid (minitest)

Honda se u nové generace modelu CR-V vzdala naftového motoru. Alternativou je hybrid s velice slušným výkonem 135 kW, který mě fascinoval ve více ohledech. Hlavně pak technikou.

17.  3.  2019 | Jan Mička | 36 příspěvků
Minitest Kia Ceed SW 1.6 CRDi 7DCT: Litrový premiant za super peníze

Kia Ceed SW 1.6 CRDi 7DCT (minitest)

Zavazadlový prostor větší než u dosavadního lídra kategorie, příznivá cena a úsporný naftový motor. Kia Ceed SW tahá trumfy z rukávu jeden za druhým.

14.  3.  2019 | Vladimír Kadera | 65 příspěvků