Smutný konec vzácného McLarenu Senna: Influencer ho zničil při trapném předvádění na silnici

7 komentářů (7 nových)

Alois Schlegl
5. května • 0:33

no prostě jeden prachatej vocas rozbil auto ve videu na který čumělo bablilion jinejch vocasů a vyčumělo mu na tu káru nebo dokonce ještě na jinou , něco asi jako marketing , natočim rozbití káry a vono to na soc sítích vydělá na další káru ... to jsme to dopracovali

kolkyno
4. května • 22:57

Mondi the rig everything

Sebastian Majer
4. května • 10:02

Kdyby si tady někdo něco zjistil, tak ví, že tohle chyba řidiče bohužel nebyla. Předvádění na silnici patří k jeho marketingovému triku přilákat lidi do jeho řetězce fastfoodu HHC. Co se týče bouračky, tak to bylo z největší pravděpodobností zpříčiněno závodním diferenciálem, který používá McLaren. Není dělaný na driftování a proto se po rozjezdu přesunulo z ničeho nic více krouťáku na levé kolo (zřejmě zo počítač špatně vyhodnotil). Faktor také mohly hrát studené gumy, ale s tímhle neměl řidič šanci něco dělat. Také musíme myslet na to že Senna je perfektní a předvídatelné auto na okruhy a ne Mustang.

petr r. (petrumr)
5. května • 8:53

tohle není na PC, tohle je skutečné auto, stačilo sundat nohu z plynu a kdyžtak polechtat brzdu. Diferák dává více vždy na kolo co je vně zatáčky, co je vnitřně zpomalí, samosvor se kousne a začne pneu hoblovat bez rozdílu otáček vnitřní/vnější. Měls auto se samosvorem? Na drifty nesmíš mět samosvor, neboť by ti vnitřní kolo brzdilo.

Luboš Číža
4. května • 10:07

Skvěle jste popsal chybu řidiče.

Tomas Angel
3. května • 19:32

Tak to dopadne když má někdo více peněz než zkušenosti 😃

petr r. (petrumr)
5. května • 8:56

Má křečáky ze sezení u PC, třeba hybridem a elektrem by nemohl jezdit, dost tady lidí stím má problémy včetně redaktorů.

Doporučujeme

Články odjinud