SMS 570TM a 570XTM Challenger: nová společnost, starý úpravce

Na tuningovém poli se objevuje nová ladičská společnost SMS, jejíž vznik nemá na svědomí nikdo jiný než Steve Saleen. Ten se v tuningové branži proslavil zejména četnými úpravami Fordu Mustang.

Pojďme se však podívat na to, čím hodlá nová společnost SMS vstoupit do vířivých vod tuningu. SMS plánuje upravit k obrazu svému Dodge Challenger, jemuž daruje pod kapotu pořádné stádo koní. Modifikace budou hned ve dvou stupních, Challenger s označením 570TM bude disponovat výkonem přibližně 500 koní a Challenger s přídomkem 570XTM bude podle předběžných informací nabízet výkon zodpovídající hodnotě 700 koní.

Obě verze jsou zatím jen ve stádiu hrubých příprav, takže na mnoho detailů si ještě budeme muset počkat. Úpravy se však jistě budou týkat nejen zevnějšku, ale i interiéru a podvozku. Na každý z těchto vozů se Steve Saleen dokonce vlastnoručně podepíše.  

Klepněte pro větší obrázek
SMS 570TM Challenger
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Lexus LS 500h: Měl být dokonalý. Jenže...

Lexus LS 500h

Nový Lexus LS mi ze všech testovacích aut způsobil největší pomatení mysli. V některých ohledech tak neuvěřitelně fascinuje, jinde ale může i zklamat. Nebo jej prostě jen nechápu?

včera | Milan Lažanský | 27 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 110 PureTech EAT6: Váš městský obývák

Citroën C3 Aircross 110 PT EAT6

Tentokrát jsme C3 Aircross vyzkoušeli v silnější z benzinových dvanáctistovek. Jaký je tento extrovertní crossover?

15.  5.  2018 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Minitest Škoda Karoq 1.0 TSI: Dělám, co můžu! Stačí to?

Škoda Karoq 1.0 TSI (minitest)

Zázraky od malého litrového tříválce v poměrně velkém crossoveru raději nečekejte, poněkud překvapivě však základní motor z Karoqu nepoužitelnou brzdu provozu nedělá.

12.  5.  2018 | Miro Mihálik | 86 příspěvků