SMS 570TM a 570XTM Challenger: nová společnost, starý úpravce

Na tuningovém poli se objevuje nová ladičská společnost SMS, jejíž vznik nemá na svědomí nikdo jiný než Steve Saleen. Ten se v tuningové branži proslavil zejména četnými úpravami Fordu Mustang.

Pojďme se však podívat na to, čím hodlá nová společnost SMS vstoupit do vířivých vod tuningu. SMS plánuje upravit k obrazu svému Dodge Challenger, jemuž daruje pod kapotu pořádné stádo koní. Modifikace budou hned ve dvou stupních, Challenger s označením 570TM bude disponovat výkonem přibližně 500 koní a Challenger s přídomkem 570XTM bude podle předběžných informací nabízet výkon zodpovídající hodnotě 700 koní.

Obě verze jsou zatím jen ve stádiu hrubých příprav, takže na mnoho detailů si ještě budeme muset počkat. Úpravy se však jistě budou týkat nejen zevnějšku, ale i interiéru a podvozku. Na každý z těchto vozů se Steve Saleen dokonce vlastnoručně podepíše.  

Klepněte pro větší obrázek
SMS 570TM Challenger
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků