Smart: Zahájení prodeje v České republice se blíží!

Nestává se příliš často, aby na trh přišla nová automobilová značka. Počátek dubna přijde na trh značka Smart, která vyrábí populární micro automobil.
Smart: Zahájení prodeje v České republice se blíží!

Do České republiky bude automobily Smart dovážet společnost DaimlerChrysler Automotive Bohemia, která na našem trhu zastupuje značky Mercedes-Benz, Chrysler a Jeep. Smart bude na českém trhu nabízen ve svých dvou současných podobách, tedy jako Cabrio a City-Coupé. V Klepněte pro větší obrázekprovedení – designových líniích - smart & pure, smart & pulse a smart & passion. Do budoucna se počítá i roadsterem a v roce 2004 bude i na český trh uveden očekávaný čtyřmístnýKlepněte pro větší obrázek model.

Cílovou skupinu zákazníků představují mladí lidé, kteří se rádi odlišují od okolí a také trochu rádi poutají pozornost. Smart totiž na silnici přes jeho malou délku (2,5 metru) jen těžko někdo přehlédne, protože má značně originální design. Malé rozměry však oceníte při parkování ve městě, zejména v místech, která jsou pro běžná auta nedostupná.

Kolik bude Smart stát?

Přesný ceník zatím nebyl zveřejněn, ale ceny automobilů Smart by se měly pohybovat kolem tří set tisíc korun včetně DPH.

Kde bude možné Smart koupit?

Smart se bude prodávat v prodejní síti značek Mercedes-Benz a Chrysler/Jeep. Zatím však u prodejců nenajdeme autosalon určený výhradně pro Smart.

Otázka pro vás:

Koupili byste si Smart? Pokud ano, připadá vám předpokládaná cena kolem tří set tisíc korun přiměřená?

TEST Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR: Padne jako ulitý!

Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR

Pokud si u nás chce koupit Seat Ibiza se čtyřválcovým motorem, musíte chtě nechtě sáhnout po patnáctistovce TSI, navíc výhradně v provedení FR. Je to zároveň kombinace, která nás fakt baví!

včera | Jan Mička | 50 příspěvků
TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

20.  3.  2018 | Radek Pecák | 73 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků