Smart: Zahájení prodeje v České republice se blíží!

Nestává se příliš často, aby na trh přišla nová automobilová značka. Počátek dubna přijde na trh značka Smart, která vyrábí populární micro automobil.
Smart: Zahájení prodeje v České republice se blíží!

Do České republiky bude automobily Smart dovážet společnost DaimlerChrysler Automotive Bohemia, která na našem trhu zastupuje značky Mercedes-Benz, Chrysler a Jeep. Smart bude na českém trhu nabízen ve svých dvou současných podobách, tedy jako Cabrio a City-Coupé. V Klepněte pro větší obrázekprovedení – designových líniích - smart & pure, smart & pulse a smart & passion. Do budoucna se počítá i roadsterem a v roce 2004 bude i na český trh uveden očekávaný čtyřmístnýKlepněte pro větší obrázek model.

Cílovou skupinu zákazníků představují mladí lidé, kteří se rádi odlišují od okolí a také trochu rádi poutají pozornost. Smart totiž na silnici přes jeho malou délku (2,5 metru) jen těžko někdo přehlédne, protože má značně originální design. Malé rozměry však oceníte při parkování ve městě, zejména v místech, která jsou pro běžná auta nedostupná.

Kolik bude Smart stát?

Přesný ceník zatím nebyl zveřejněn, ale ceny automobilů Smart by se měly pohybovat kolem tří set tisíc korun včetně DPH.

Kde bude možné Smart koupit?

Smart se bude prodávat v prodejní síti značek Mercedes-Benz a Chrysler/Jeep. Zatím však u prodejců nenajdeme autosalon určený výhradně pro Smart.

Otázka pro vás:

Koupili byste si Smart? Pokud ano, připadá vám předpokládaná cena kolem tří set tisíc korun přiměřená?

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků