Smart: Zahájení prodeje v České republice se blíží!

Nestává se příliš často, aby na trh přišla nová automobilová značka. Počátek dubna přijde na trh značka Smart, která vyrábí populární micro automobil.
Smart: Zahájení prodeje v České republice se blíží!

Do České republiky bude automobily Smart dovážet společnost DaimlerChrysler Automotive Bohemia, která na našem trhu zastupuje značky Mercedes-Benz, Chrysler a Jeep. Smart bude na českém trhu nabízen ve svých dvou současných podobách, tedy jako Cabrio a City-Coupé. V Klepněte pro větší obrázekprovedení – designových líniích - smart & pure, smart & pulse a smart & passion. Do budoucna se počítá i roadsterem a v roce 2004 bude i na český trh uveden očekávaný čtyřmístnýKlepněte pro větší obrázek model.

Cílovou skupinu zákazníků představují mladí lidé, kteří se rádi odlišují od okolí a také trochu rádi poutají pozornost. Smart totiž na silnici přes jeho malou délku (2,5 metru) jen těžko někdo přehlédne, protože má značně originální design. Malé rozměry však oceníte při parkování ve městě, zejména v místech, která jsou pro běžná auta nedostupná.

Kolik bude Smart stát?

Přesný ceník zatím nebyl zveřejněn, ale ceny automobilů Smart by se měly pohybovat kolem tří set tisíc korun včetně DPH.

Kde bude možné Smart koupit?

Smart se bude prodávat v prodejní síti značek Mercedes-Benz a Chrysler/Jeep. Zatím však u prodejců nenajdeme autosalon určený výhradně pro Smart.

Otázka pro vás:

Koupili byste si Smart? Pokud ano, připadá vám předpokládaná cena kolem tří set tisíc korun přiměřená?

TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

12.  12.  2017 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 32 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Renault Espace 1.8 TCe (minitest)

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků