Smart: Zahájení prodeje v České republice se blíží!

Nestává se příliš často, aby na trh přišla nová automobilová značka. Počátek dubna přijde na trh značka Smart, která vyrábí populární micro automobil.
Smart: Zahájení prodeje v České republice se blíží!

Do České republiky bude automobily Smart dovážet společnost DaimlerChrysler Automotive Bohemia, která na našem trhu zastupuje značky Mercedes-Benz, Chrysler a Jeep. Smart bude na českém trhu nabízen ve svých dvou současných podobách, tedy jako Cabrio a City-Coupé. V Klepněte pro větší obrázekprovedení – designových líniích - smart & pure, smart & pulse a smart & passion. Do budoucna se počítá i roadsterem a v roce 2004 bude i na český trh uveden očekávaný čtyřmístnýKlepněte pro větší obrázek model.

Cílovou skupinu zákazníků představují mladí lidé, kteří se rádi odlišují od okolí a také trochu rádi poutají pozornost. Smart totiž na silnici přes jeho malou délku (2,5 metru) jen těžko někdo přehlédne, protože má značně originální design. Malé rozměry však oceníte při parkování ve městě, zejména v místech, která jsou pro běžná auta nedostupná.

Kolik bude Smart stát?

Přesný ceník zatím nebyl zveřejněn, ale ceny automobilů Smart by se měly pohybovat kolem tří set tisíc korun včetně DPH.

Kde bude možné Smart koupit?

Smart se bude prodávat v prodejní síti značek Mercedes-Benz a Chrysler/Jeep. Zatím však u prodejců nenajdeme autosalon určený výhradně pro Smart.

Otázka pro vás:

Koupili byste si Smart? Pokud ano, připadá vám předpokládaná cena kolem tří set tisíc korun přiměřená?

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků