Smart opět blázní. Chce nový ForFour

V polovině roku 2006 ukončila automobilka Smart výrobu modelu ForFourt, tedy čtyřsedadlové verze malého mini, které se nikdy prodejně neprosadilo a malý Smart tento model poslal do záporných čísel. Automobilka poté s příchodem druhé generace malého modelu ForTwo oznámila, že do budoucna o čtyřmístné verzi neuvažuje.

Jenže vlastník automobilky Mercedes-Benz nyní prohlásil, že je nejvyšší čas přijít se čtyřmístnou verzi, která půjde ovšem opět v duchu malého modelu ForTwo, ale bude postavena na základu jednoho z malých Mercedesů, což výrazně sníží náklady na vývoj a výrobu.

Automobilka Smart navíc bude vyrábět jen verzi hatchback a nebude se pouštět do jiných karosářských verzí, které se u minulé generace vůbec neujaly a prodeje byly mizivé.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků