Smart ForTwo zamíří do Číny

Výrobce malých vozů Smart hodlá v polovině příštího roku zahájit prodeje svého malého modelu Smart ForTwo v Číně. Využije k tomu mateřskou prodejní a servisní síť Daimleru.

Smart ForTwo to ovšem nebude mít vůbec jednoduché. Na zákazníky chce sice útočit nízkými provozními náklady, spotřebou, emisemi CO2, solidní výbavou, rozměry vhodnými do přeplněných měst, ale na druhou stranu čínské automobilky dokázaly v nedávné době Smart ForTwo takřka dokonale zkopírovat, a tak to nebude mít originál vůči plagiátům vůbec jednoduché.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků