Smart ForTwo, nová generace na jaře příštího roku

Vedení automobilky Smart oznámilo, že nový model, tedy následovník malého městského Smartu ForTwo, nepřijde na trh na podzim letošního roku, jak bylo původně oznámeno, ale až v dubnu roku příštího. Pro tuto změnu se automobilka rozhodla poté, co se ukázalo, že o stávající generaci je stále velký zájem, a tak by bylo předčasné končit s její výrobou. Navíc odložení nového modelu ušetří nemalé peníze, které jsou v extrémně ztrátové automobilce třeba. Nový Smart bude postaven ve zcela stejném duchu, tedy minimalizované auto, které je určeno pro hustý městský provoz. Opět půjde o dvoumístné auto se stejnou koncepcí a také ve stejných karosářských variantách. Vedení také oznámilo, že prozatím nehodlá vyvíjet žádný další model, ani následovníky nynějších.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků