Slovnaft pripravil vianočné prekvapenie, znižuje ceny

Vyšlo to takmer presne na Vianoce, Slovnaftu sa podarilo aspoň trošku potešiť slovenských motoristov. Ceny benzínov a nafty klesli v priemere o 80 halierov, čo je v porovnaní s inými znižovaniami cien z minulosti pomerne veľký pokles. Za liter 95-oktánového benzínu tak teraz zaplatíte v priemere 37,50 Sk. Nafta je stále nad cenovou úrovňou benzínu, za ňu zaplatíte v priemere 38,40 Sk.

Zostáva nám len dúfať, že ceny palív budú mať aj naďalej klesajúcu tendenciu. Na to, ako to bude v skutočnosti, si budeme však musieť počkať.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

První jízda se Škodou Kamiq 1.0 TSI: Revoluci nečekejte, poctivý kus auta ano

Škoda Kamiq 1.0 TSI DSG (první svezení)

Už se těším, až si dnes večer sednu s šálkem horké kávy k počítači a zabořím se do diskuze pod tímto článkem. Na první dojem je totiž Škoda Kamiq opravdu dobrá.

dnes | Vladimír Kadera | 37 příspěvků
TEST Subaru BRZ Spec. S: BRZy, jazyk, nazývat… věci pravými jmény

Subaru BRZ Spec. S

Pokud máme věci nazývat pravými jmény, je nutno poznamenat, že zlí jazykové tvrdí, že BRZ „nejede“. A je fér přiznat, že jakkoli pro modelový rok 2019 a speciálně v limitované edici Spec. S prodělalo řadu změn, včetně například jiného naladění řídící jednotky, je na tomto tvrzení kus pravdy. To však ani náhodou neznamená, že by BRZ nebylo skvělé auto.

19.  8.  2019 | Petr Schnagl | 8 příspěvků
Minitest Toyota RAV4 2.5 Hybrid: Konečně něco, co si stojí za svým

Toyota RAV4 2.5 Hybrid (minitest)

Nová Toyota RAV4 nás už dříve překvapila extravagantním vzhledem, ale měli jsme k ní pár výhrad, které se pokusí smazat hybridní verze. Podaří se jí to?

16.  8.  2019 | Vladimír Kadera | 74 příspěvků