Slovnaft pripravil vianočné prekvapenie, znižuje ceny

Vyšlo to takmer presne na Vianoce, Slovnaftu sa podarilo aspoň trošku potešiť slovenských motoristov. Ceny benzínov a nafty klesli v priemere o 80 halierov, čo je v porovnaní s inými znižovaniami cien z minulosti pomerne veľký pokles. Za liter 95-oktánového benzínu tak teraz zaplatíte v priemere 37,50 Sk. Nafta je stále nad cenovou úrovňou benzínu, za ňu zaplatíte v priemere 38,40 Sk.

Zostáva nám len dúfať, že ceny palív budú mať aj naďalej klesajúcu tendenciu. Na to, ako to bude v skutočnosti, si budeme však musieť počkať.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků