Slovenský importér Hyundai postaví nové sídlo v Bratislave

Importér automobilov značky Hyundai, spoločnosť Hyundai Motor SK, si pre budovu svojho nového sídla vybrala pozemok na Vajnorskej ulici v Bratislave. Ten je veľmi vhodne situovaný vďaka dobrému dopravnému prepojeniu s centrom a ďalšími hlavnými tepnami Bratislavy. Nová budova nebude spĺňať svoju úlohu len po administratívnej stránke, jej súčasťou budú aj predajné a servisné priestory. Ich otvorenie je naplánované na november budúceho roku.

Na Slovensku momentálne existuje 25 autorizovaných predajcov automobilov značky Hyundai, v budúcom roku importér plánuje otvoriť ďalšie dve.

Hyundai sa takisto môže pochváliť zvýšením svojich predajov, za prvých 10 mesiacov tohto roku zaznamenali nárast 19% oproti rovnakému obdobiu v roku minulom.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

včera | Miro Mihálik | 16 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků