Slovenský importér Hyundai postaví nové sídlo v Bratislave

Importér automobilov značky Hyundai, spoločnosť Hyundai Motor SK, si pre budovu svojho nového sídla vybrala pozemok na Vajnorskej ulici v Bratislave. Ten je veľmi vhodne situovaný vďaka dobrému dopravnému prepojeniu s centrom a ďalšími hlavnými tepnami Bratislavy. Nová budova nebude spĺňať svoju úlohu len po administratívnej stránke, jej súčasťou budú aj predajné a servisné priestory. Ich otvorenie je naplánované na november budúceho roku.

Na Slovensku momentálne existuje 25 autorizovaných predajcov automobilov značky Hyundai, v budúcom roku importér plánuje otvoriť ďalšie dve.

Hyundai sa takisto môže pochváliť zvýšením svojich predajov, za prvých 10 mesiacov tohto roku zaznamenali nárast 19% oproti rovnakému obdobiu v roku minulom.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků