Slovenský importér Hyundai postaví nové sídlo v Bratislave

Importér automobilov značky Hyundai, spoločnosť Hyundai Motor SK, si pre budovu svojho nového sídla vybrala pozemok na Vajnorskej ulici v Bratislave. Ten je veľmi vhodne situovaný vďaka dobrému dopravnému prepojeniu s centrom a ďalšími hlavnými tepnami Bratislavy. Nová budova nebude spĺňať svoju úlohu len po administratívnej stránke, jej súčasťou budú aj predajné a servisné priestory. Ich otvorenie je naplánované na november budúceho roku.

Na Slovensku momentálne existuje 25 autorizovaných predajcov automobilov značky Hyundai, v budúcom roku importér plánuje otvoriť ďalšie dve.

Hyundai sa takisto môže pochváliť zvýšením svojich predajov, za prvých 10 mesiacov tohto roku zaznamenali nárast 19% oproti rovnakému obdobiu v roku minulom.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Minitest Toyota RAV4 2.5 Hybrid: Konečně něco, co si stojí za svým

Toyota RAV4 2.5 Hybrid (minitest)

Nová Toyota RAV4 nás už dříve překvapila extravagantním vzhledem, ale měli jsme k ní pár výhrad, které se pokusí smazat hybridní verze. Podaří se jí to?

16.  8.  2019 | Vladimír Kadera | 61 příspěvků
TEST Ford Ranger Raptor: The Rock s pisklavým hláskem. I tak je ale boží

Ford Ranger Raptor

Další dva válce by evropský Raptor potřeboval jako prase drbání. Naopak automat klidně mohl mít o tři nebo čtyři kvalty méně. Svým speciálním podvozkem však nový Ranger beztak o parník převyšuje všechno, co jste dosud ve třídě pick-upů znali.

13.  8.  2019 | Miro Mihálik | 8 příspěvků
TEST VW Touareg 3.0 TSI Black Style: Když nafta nevoní a spotřeba nevadí

Volkswagen Touareg 3.0 TSI 4Motion

Od uvedení nové generace Volkswagenu Touareg na český trh uběhl už více než rok. Benzinový motor je v nabídce osamocen, výkonem se však řadí k nejlepším. Stojí za zvážení, nebo je lepší zůstat u obligátního turbodieselu?

8.  8.  2019 | Jan Mička | 51 příspěvků