Slovenský importér Hyundai postaví nové sídlo v Bratislave

Importér automobilov značky Hyundai, spoločnosť Hyundai Motor SK, si pre budovu svojho nového sídla vybrala pozemok na Vajnorskej ulici v Bratislave. Ten je veľmi vhodne situovaný vďaka dobrému dopravnému prepojeniu s centrom a ďalšími hlavnými tepnami Bratislavy. Nová budova nebude spĺňať svoju úlohu len po administratívnej stránke, jej súčasťou budú aj predajné a servisné priestory. Ich otvorenie je naplánované na november budúceho roku.

Na Slovensku momentálne existuje 25 autorizovaných predajcov automobilov značky Hyundai, v budúcom roku importér plánuje otvoriť ďalšie dve.

Hyundai sa takisto môže pochváliť zvýšením svojich predajov, za prvých 10 mesiacov tohto roku zaznamenali nárast 19% oproti rovnakému obdobiu v roku minulom.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

První svezení: Ford Mondeo Hybrid chytá druhý dech jako kombi. Má šanci uspět?

Ford Mondeo 2.0 Hybrid iCVT (první svezení)

Benzin-elektrické pohonné ústrojí Mondea se v závěru své kariéry stěhuje do kombíku. Kufr zmenšuje i tady, ztráta ale není tak citelná, a navíc lze tuto verzi pořídit za zajímavou akční cenu.

25.  5.  2019 | Miro Mihálik | 33 příspěvků
TEST Lexus UX 250h F Sport Top: Pro nejdůležitější lidi na světě

Lexus UX 250h F Sport Top

O tom, že Lexus navrhuje a vyrábí opravdu krásná auta, není pochyb. A já se k řízení jednoho takového krasavce dostala. Nový Lexus UX 250h je první auto s hybridním pohonem, které jsem měla možnost vyzkoušet, a byla jsem z něj nadšená. Samozřejmě hlavně z holčičího pohledu, jak jinak.

22.  5.  2019 | AutoRevue.cz | 49 příspěvků
Minitest Lexus LS 500 AWD: Pro ty, kteří vědí, co chtějí

Lexus LS 500 AWD (minitest)

Vrchol motorové nabídky vlajkové lodi Lexusu se musí spokojit s šesti válci. Bude mu to stačit?

19.  5.  2019 | Vladimír Kadera | 20 příspěvků