Slovenský diaľničný úsek Mengusovce–Poprad konečne vo výstavbe

Po dvoch rokoch oneskorenia sme sa konečne dočkali začatia výstavby prvej z troch častí diaľničného úseku Mengusovce–Jánovce (25,85 km), ktorý nadväzuje na úsek Važec–Mengusovce (12,2 km). Ostatné dve časti sa začali stavať už minulý rok. Nový osemkilometrový úsek Mengusovce–Poprad bude stáť zhruba 2,8 miliardy Sk bez DPH. Dokončenie všetkých troch častí a následné odovzdanie je naplánované na rok 2009. Významný prínos bude mať táto diaľnica vo viacerých oblastiach. Urýchli presun zo západnej do východnej oblasti územia, no ocenia ju najmä dovolenkári (či už domáci alebo zahraniční), ktorí sa rozhodnú navštíviť Tatry.
Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 3 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků