Slovensko má konečne svoje prvé Lexus centrum

Spoločnosť PPC team plus otvorila v Bratislave na Einsteinovej ulici prvé Lexus centrum na Slovensku, ktoré je zároveň jedným z prvých v Európe. Vybavenie showroomu i servisných priestorov je na veľmi vysokej úrovni a určite tak prospeje predajnosti a rozvoju tejto japonskej značky u nás. U mnohých potencionálnych zákazníkov bude mať jeho existencia významný podiel pri rozhodovaní o kúpe nového automobilu, pretože servis sľubuje dodávku náhradných dielov do 24 hodín a tri samostatné pracoviská mechanikov, každé s inou špecializáciou.
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků