Slovenská diaľničná polícia dostala Peugeot 407

Rýchle Audi S4, ktoré vládnu slovenským diaľniciam, dostali nového spoločníka. Krajský policajný zbor v Trnave totiž obdržal nový Peugeot 407 2,2 HDi Executive, ktorý dostal navyše potrebné špeciálne zvukové a svetelné zariadenie. Vozidlo bolo po prvýkrát použité pri sprevádzaní francúzskej futbalovej reprezentácie na večerný futbalový zápas v Trnave.

Je jasné, že podobný rešpekt ako Audi S4 tento Francúz na diaľnici nevyvolá, no jeho spotreba bude maximálne polovičná… Zatiaľ nie je jasné, či bude vozidlo (tak ako aj všetky S4) vybavené radarom.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Peugeot 407 slovenskej polície

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

včera | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků