Slovenská diaľničná polícia dostala Peugeot 407

Rýchle Audi S4, ktoré vládnu slovenským diaľniciam, dostali nového spoločníka. Krajský policajný zbor v Trnave totiž obdržal nový Peugeot 407 2,2 HDi Executive, ktorý dostal navyše potrebné špeciálne zvukové a svetelné zariadenie. Vozidlo bolo po prvýkrát použité pri sprevádzaní francúzskej futbalovej reprezentácie na večerný futbalový zápas v Trnave.

Je jasné, že podobný rešpekt ako Audi S4 tento Francúz na diaľnici nevyvolá, no jeho spotreba bude maximálne polovičná… Zatiaľ nie je jasné, či bude vozidlo (tak ako aj všetky S4) vybavené radarom.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Peugeot 407 slovenskej polície

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků