Sledujte premiéru nové Škody Superb a elektrického Citigo. Už dnes od 15:30!

Na dnešní den si Škoda v Bratislavě přichystala premiéru hned dvou modelů. Představení modernizovaného Superbu a elektrického Citigo můžete sledovat on-line hned na několika místech.

Už dnes se světu v Bratislavě poprvé představí modernizovaná Škoda Superb a rovněž čistě elektrické provedení modelu Citigo (zatím přezdívané eCitigo). Oba vozy již Škoda propírala řadou upoutávek – na Superb lákala novými full LED světlomety a také ilustracemi pozměněného zevnějšku. Nově se má Superb objevit také v robustnější verzi Scout a specifikaci s plug-in hybridním ústrojím.

Na druhou stranu, premiéra eCitigo zřejmě nebude tak překvapivá. Design novinky bude pouze s minimálními změnami vycházet z dosavadní verze městského modelu. Ten bude mimochodem elektromobilem v nabídce koneckonců nahrazen. Citigo se spalovacím motorem tak zanedlouho už nepořídíte. Nás již pouze zajímají detaily elektrického ústrojí, které si Škoda stále drží v tajnosti.

Nová Škoda Superb na dalších fotkách. Poprvé dorazí i ve verzi pro chalupáře

Nová Škoda Superb na dalších fotkách. Poprvé dorazí i ve verzi pro chalupáře

Pro všechny, kdo se nemohou účastnit premiéry na místě, je k dispozici 45minutový přímý přenos z prezentace, který začíná 23. května 2019 v 15:30 h hned na několika on-line platformách, viz odkazy níže.

Přenos poběží od 15:30 i na těchto kanálech:

Škoda Storyboard: http://www.skoda-storyboard.com
Twitter: https://twitter.com/skodaautonews
Facebook: https://www.facebook.com/skoda/

 

Škoda Superb

Škoda Superb je vlajkovou lodí značky Škoda. Na prodloužené koncernové platformě nabízí bezkonkurečně nejlepší prostor pro nohy ve střední třídě a boduje i systémem Twindoor.

Facelift 2019 • Hybridní plug-in • První jízda Superb Scout • Ceník a výbava • Test Škoda Superb Scout 2.0 TSI 4x4 • Škoda Superb iV vs. VW Passat GTE

Za volantem Škody Octavia RS Combi 2.0 TSI: Kabel nechte Bruselu, berte tuhle!

Škoda Octavia RS Combi 2.0 TSI

Vyzkoušeli jsme Škodu Octavia RS. Tu správnou Škodu Octavia RS. A tady je pár důvodů, proč byste se měli zajímat právě o verzi, o které si dnes budeme povídat.

včera | Jan Mička | 73 příspěvků
Za volantem Škody Octavia Scout 2.0 TDI (147 kW): To nejlepší z Mladé Boleslavi?

Škoda Octavia Scout 2.0 TDI (147 kW)

S novou Škodou Octavia Scout jsme poprvé jezdili už v pondělí, o dojmy se však můžeme podělit až teď. Jak jezdí s nejsilnějším a v současnosti jediným dostupným motorem v Česku?

3.  12.  2020 | Jan Mička | 106 příspěvků
TEST Range Rover P400 Autobiography: Další důvod, proč se stát milionářem

Range Rover P400

Range Rover není autem pro každého, ale každý by si ho měl zkusit. Nyní má nový motor o výkonu 400 koní s hybridní technikou. Jaký je?

29.  11.  2020 | Vladimír Kadera | 61 příspěvků