Sledujte premiéru nové Škody Superb a elektrického Citigo. Už dnes od 15:30!

Na dnešní den si Škoda v Bratislavě přichystala premiéru hned dvou modelů. Představení modernizovaného Superbu a elektrického Citigo můžete sledovat on-line hned na několika místech.

Už dnes se světu v Bratislavě poprvé představí modernizovaná Škoda Superb a rovněž čistě elektrické provedení modelu Citigo (zatím přezdívané eCitigo). Oba vozy již Škoda propírala řadou upoutávek – na Superb lákala novými full LED světlomety a také ilustracemi pozměněného zevnějšku. Nově se má Superb objevit také v robustnější verzi Scout a specifikaci s plug-in hybridním ústrojím.

Na druhou stranu, premiéra eCitigo zřejmě nebude tak překvapivá. Design novinky bude pouze s minimálními změnami vycházet z dosavadní verze městského modelu. Ten bude mimochodem elektromobilem v nabídce koneckonců nahrazen. Citigo se spalovacím motorem tak zanedlouho už nepořídíte. Nás již pouze zajímají detaily elektrického ústrojí, které si Škoda stále drží v tajnosti.

Nová Škoda Superb na dalších fotkách. Poprvé dorazí i ve verzi pro chalupáře

Nová Škoda Superb na dalších fotkách. Poprvé dorazí i ve verzi pro chalupáře

Pro všechny, kdo se nemohou účastnit premiéry na místě, je k dispozici 45minutový přímý přenos z prezentace, který začíná 23. května 2019 v 15:30 h hned na několika on-line platformách, viz odkazy níže.

Přenos poběží od 15:30 i na těchto kanálech:

Škoda Storyboard: http://www.skoda-storyboard.com
Twitter: https://twitter.com/skodaautonews
Facebook: https://www.facebook.com/skoda/

 

TEST SsangYong Korando 1.6XDI 4x4 AT: Zákaznicí, koukejte. Konkurenti, učte se!

SsangYong Korando 1.6XDI 4x4 AT

Naftový motor, automatická převodovka, pohon všech kol a více než slušná výbava. Korando je na souboj s evropskými konkurenty perfektně připraveno.

včera | Vladimír Kadera | 33 příspěvků
Za volantem Fordu Transit PHEV: Vážně někdo potřebuje dodávku do zásuvky?

Fordu Transit Custom PHEV

Bez elektriky se to neobejde ani u užitkových vozidel. A pokud chce Ford i nadále patřit v tomto segmentu ke špičce, musel se současnému trendu přizpůsobit. Nové mild-hybridní a plug-in hybridní modely jsme již měli možnost vyzkoušet.

10.  11.  2019 | Svět motorů | 40 příspěvků
Minitest BMW 640d xDrive GT: Svatební povoz, dálniční expres i luxusní náklaďák

BMW 640d xDrive GT

Jak byste hodnotili bleskurychlou možnost využít komfortního hrbáče od BMW, když nemáte čas a hrnou se na vás povinnosti okolo svatby? Asi nějak takhle…

7.  11.  2019 | Daniel Fuglevič | 55 příspěvků