Sledujte premiéru nové Škody Superb a elektrického Citigo. Už dnes od 15:30!

Na dnešní den si Škoda v Bratislavě přichystala premiéru hned dvou modelů. Představení modernizovaného Superbu a elektrického Citigo můžete sledovat on-line hned na několika místech.

Už dnes se světu v Bratislavě poprvé představí modernizovaná Škoda Superb a rovněž čistě elektrické provedení modelu Citigo (zatím přezdívané eCitigo). Oba vozy již Škoda propírala řadou upoutávek – na Superb lákala novými full LED světlomety a také ilustracemi pozměněného zevnějšku. Nově se má Superb objevit také v robustnější verzi Scout a specifikaci s plug-in hybridním ústrojím.

Na druhou stranu, premiéra eCitigo zřejmě nebude tak překvapivá. Design novinky bude pouze s minimálními změnami vycházet z dosavadní verze městského modelu. Ten bude mimochodem elektromobilem v nabídce koneckonců nahrazen. Citigo se spalovacím motorem tak zanedlouho už nepořídíte. Nás již pouze zajímají detaily elektrického ústrojí, které si Škoda stále drží v tajnosti.

Nová Škoda Superb na dalších fotkách. Poprvé dorazí i ve verzi pro chalupáře

Nová Škoda Superb na dalších fotkách. Poprvé dorazí i ve verzi pro chalupáře

Pro všechny, kdo se nemohou účastnit premiéry na místě, je k dispozici 45minutový přímý přenos z prezentace, který začíná 23. května 2019 v 15:30 h hned na několika on-line platformách, viz odkazy níže.

Přenos poběží od 15:30 i na těchto kanálech:

Škoda Storyboard: http://www.skoda-storyboard.com
Twitter: https://twitter.com/skodaautonews
Facebook: https://www.facebook.com/skoda/

 

TEST Volkswagen T-Cross 1.0 TSI DSG R-Line: Důležitá módní záležitost

VW T-Cross 1.0 TSI DSG

Volkswagen rozštěpil Polo na dva samostatné modely. Oplastované CrossPolo je minulostí a jeho pozici zastoupila novinka jménem T-Cross. Nabízí kromě zvýšené stavby karoserie ještě něco?

včera | Miro Mihálik | 38 příspěvků
První svezení se Seatem Leon TGI 1.5 TSI. Pod 1 Kč/km i s větším motorem?

Seat Leon TGI (první svezení)

České ceny Seatu Leon TGI po modernizaci pohonného ústrojí známe už od ledna letošního roku. Nyní došlo i na první kilometry za volantem a zdá se, že na dosavadních výhodách se vůbec nic nezměnilo.

11.  6.  2019 | Jan Mička | 15 příspěvků
První jízda: Range Rover Velar SVA. Pětilitrový V8 jako střed vašeho vesmíru

Range Rover Velar SVA (první svezení)

Do vymazleného Range Roveru Velar nacpali inženýři divize SVO svůj klasický osmiválec a na silnicích nad Barcelonou se nás snažili přesvědčit, proč tento recept dává smysl. Dobrá, přesvědčovat nás zrovna nemuseli…

10.  6.  2019 | Daniel Fuglevič | 11 příspěvků