Sledujte premiéru nové Škody Superb a elektrického Citigo. Už dnes od 15:30!

Na dnešní den si Škoda v Bratislavě přichystala premiéru hned dvou modelů. Představení modernizovaného Superbu a elektrického Citigo můžete sledovat on-line hned na několika místech.

Už dnes se světu v Bratislavě poprvé představí modernizovaná Škoda Superb a rovněž čistě elektrické provedení modelu Citigo (zatím přezdívané eCitigo). Oba vozy již Škoda propírala řadou upoutávek – na Superb lákala novými full LED světlomety a také ilustracemi pozměněného zevnějšku. Nově se má Superb objevit také v robustnější verzi Scout a specifikaci s plug-in hybridním ústrojím.

Na druhou stranu, premiéra eCitigo zřejmě nebude tak překvapivá. Design novinky bude pouze s minimálními změnami vycházet z dosavadní verze městského modelu. Ten bude mimochodem elektromobilem v nabídce koneckonců nahrazen. Citigo se spalovacím motorem tak zanedlouho už nepořídíte. Nás již pouze zajímají detaily elektrického ústrojí, které si Škoda stále drží v tajnosti.

Nová Škoda Superb na dalších fotkách. Poprvé dorazí i ve verzi pro chalupáře

Nová Škoda Superb na dalších fotkách. Poprvé dorazí i ve verzi pro chalupáře

Pro všechny, kdo se nemohou účastnit premiéry na místě, je k dispozici 45minutový přímý přenos z prezentace, který začíná 23. května 2019 v 15:30 h hned na několika on-line platformách, viz odkazy níže.

Přenos poběží od 15:30 i na těchto kanálech:

Škoda Storyboard: http://www.skoda-storyboard.com
Twitter: https://twitter.com/skodaautonews
Facebook: https://www.facebook.com/skoda/

 

První jízda se Škodou Kamiq 1.0 TSI: Revoluci nečekejte, poctivý kus auta ano

Škoda Kamiq 1.0 TSI DSG (první svezení)

Už se těším, až si dnes večer sednu s šálkem horké kávy k počítači a zabořím se do diskuze pod tímto článkem. Na první dojem je totiž Škoda Kamiq opravdu dobrá.

21.  8.  2019 | Vladimír Kadera | 193 příspěvků
TEST Subaru BRZ Spec. S: BRZy, jazyk, nazývat… věci pravými jmény

Subaru BRZ Spec. S

Pokud máme věci nazývat pravými jmény, je nutno poznamenat, že zlí jazykové tvrdí, že BRZ „nejede“. A je fér přiznat, že jakkoli pro modelový rok 2019 a speciálně v limitované edici Spec. S prodělalo řadu změn, včetně například jiného naladění řídící jednotky, je na tomto tvrzení kus pravdy. To však ani náhodou neznamená, že by BRZ nebylo skvělé auto.

19.  8.  2019 | Petr Schnagl | 13 příspěvků
Minitest Toyota RAV4 2.5 Hybrid: Konečně něco, co si stojí za svým

Toyota RAV4 2.5 Hybrid (minitest)

Nová Toyota RAV4 nás už dříve překvapila extravagantním vzhledem, ale měli jsme k ní pár výhrad, které se pokusí smazat hybridní verze. Podaří se jí to?

16.  8.  2019 | Vladimír Kadera | 78 příspěvků