Slavný Hans Zimmer oficiálně na palubě BMW. Jeho úkol je nesmírně důležitý

Pokud bude jeho práce u BMW tak skvělá jako doposud, tak se máme vážně na co těšit.

Automobilka BMW nyní zaměstnala německého hudebního skladatele Hanse Zimmera již na plný úvazek. Jeho tvorbu snad ani netřeba představovat. Tóny linoucí se na diváky během filmů Lví král, Počátek, Temný rytíř nebo Gladiátor udělaly ze Zimmera jednoho z nejznámějších skladatelů na světě. Za svou práci na filmu Lví král si dokonce vysloužil Oscara. 

Další detaily o BMW i4: Elektrické Gran Coupé nabídne 530 koní a dojezd až 600 km

Další detaily o BMW i4: Elektrické Gran Coupé nabídne 530 koní a dojezd až 600 km

Hans samozřejmě nebude utahovat šrouby na lince, ze své profese v mnichovské automobilce nevypadne. Jeho úkolem bude navrhovat zvuky elektromobilů. BMW si totiž uvědomuje, že zákazníci jdou i za zvukem. Časem se totiž budou prodávat i elektromobily o velikost aut, do kterých se běžně instalují i osmi a dvanáctiválcové motory.

A takový vůz bude muset opravdu hodnotně znít. Pro Zimmera to bude náročný úkol, ale jak sám potvrdil, na tuto výzvu se moc těší. V tiskové zprávě prohlásil, že má teď příležitost vtisknout elektromobilitu akustiku a emoce. Za tímto mužem stojí tolik skvělé práce, že mu to snad ani nejde nevěřit.

BMW ukázalo koncept Vision M Next. Jde o vizi nového supersportu z Mnichova?

BMW ukázalo koncept Vision M Next. Jde o vizi nového supersportu z Mnichova?

Hans Zimmer a BMW spolu již spolupracovali na konceptu Vision M Next. Už tehdy se BMW nechalo slyšet, že Hans bude zodpovědný za zvuk budoucích elektromobilů značky. A nyní to mají černé na bílém. Níže máte i přiložené video se zvukem konceptu Vision M Next.

Škoda Felicia kdysi prošla i testem Top Gearu. Už tehdy byl Clarkson mistrem slova

Škoda Felicia kdysi prošla i testem Top Gearu. Už tehdy byl Clarkson mistrem slova

Škoda Felicia dostávala v britských médiích celkem dost prostoru. Dokonce vyhrála prestižní anketu.

4.  6.  2020 | Vladimír Kadera | 1 příspěvek
Minitest Volkswagen T-Cross 1.5 TSI ACT DSG: Kluk z plakátu

Volkswagen T-Cross 1.5 TSI ACT DSG

Nebude trvat dlouho a nabídka pohonných jednotek Volkswagen T-Cross projde drobnou úpravou. Benzinová patnáctistovka však zůstane, proto není od věci si říci, co od ní vlastně můžete očekávat.

3.  6.  2020 | Jan Mička | 15 příspěvků
Minitest Dacia Duster 1.0 TCe Prestige: V plné výbavě za cenu holé Fabie Combi!

Dacia Duster 1.0 TCe

Druhá Dacie Duster není žádnou horkou novinkou. Novinkou je ale akční ceník. SUV od Dacie totiž aktuálně můžete mít za necelých 220 tisíc, s plnou výbavou za 326.900 Kč. Vždy to ale bude tříválec s předním pohonem. Dává smysl?

31.  5.  2020 | Petr Schnagl | 114 příspěvků