Skupina Chinaski jezdí Volkswagenem LT

Chinaski, jedna z nejpopulárnějších českých kapel současnosti, bude na svá turné vyrážet ve zbrusu novém Volkswagenu LT 34...
Skupina Chinaski jezdí Volkswagenem LT
Chinaski, jedna z nejpopulárnějších českých kapel současnosti, bude na svá turné vyrážet ve zbrusu novém Volkswagenu LT 34. Před několika dny jej skupina převzala v pražském autosalonu společnosti Auto Exner.

„Volkswagen patří k nejúspěšnějším značkám na českém automobilovém trhu. Je proto logické, že jsme se rozhodli spolupracovat také se špičkovou skupinou tuzemské populární scény,“ říká Pavel Exner, majitel autosalonu.

Skupina Chinaski je známá svým velmi častým koncertováním, její členové dosud uskutečnili na 650 vystoupení. Pro takto intenzivně fungující kapelu je kvalitní automobil nezbytností. „Žádná dobrá kapela si nemůže dovolit být neseriózní vůči pořadatelům a přijet třeba pozdě na koncert patří k nejhorším prohřeškům. Ideální auto pro rockovou kapelu tedy musí být silné, rychlé, pohodlné a především spolehlivé,” prohlásil při přebírání nového vozu Volkswagen LT 34 Pavel Grohman, bubeník a spoluzakladatel skupiny Chinaski. „Zvolili jsme značku Volkswagen, protože si myslíme, že právě ta je na českém trhu doslova synonymem stability a solidnosti.”

Volkswagen LT 34 pro skupinu Chinaski je kromě obvyklého standardu vybavený také např. elektrickým ovládáním oken, klimatizací nebo termoizolačními skly. První příležitostí, kdy muzikanti z kapely Chinaski otestují kvality svého nového vozu Volkswagen LT 35 je právě probíhající koncertní šňůra na Slovensku, při které se dostanou až do vzdálených Michalovců.-rszm-

Automobily značky Volkswagen nakoupíte u společnosti Auto Heller.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Subaru XV 1,6i Lineartronic: Kompromis, ale ten nejlepší!

Subaru XV 1,6i Lineartronic

Subaru XV se na přelomu roku dostalo na trh v druhé generaci. Od té minulé se vizuálně moc neliší, ale japonští technici vůz vyladili téměř k dokonalosti.

dnes | Radek Pecák | 10 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 14 příspěvků
Minitest Ford Fiesta Vignale 1.0 EcoBoost: V čem je ta prémie?

Ford Fiesta 1.0 EB Vignale (minitest)

Vyplatí se koupě té nejvíce vyšňořené Fiesty? Vyzkoušeli jsme ji s litrovým motorem EcoBoost o výkonu 103 kW.

15.  2.  2018 | Milan Lažanský | 25 příspěvků