Skupina Chinaski jezdí Volkswagenem LT

Chinaski, jedna z nejpopulárnějších českých kapel současnosti, bude na svá turné vyrážet ve zbrusu novém Volkswagenu LT 34...
Skupina Chinaski jezdí Volkswagenem LT
Chinaski, jedna z nejpopulárnějších českých kapel současnosti, bude na svá turné vyrážet ve zbrusu novém Volkswagenu LT 34. Před několika dny jej skupina převzala v pražském autosalonu společnosti Auto Exner.

„Volkswagen patří k nejúspěšnějším značkám na českém automobilovém trhu. Je proto logické, že jsme se rozhodli spolupracovat také se špičkovou skupinou tuzemské populární scény,“ říká Pavel Exner, majitel autosalonu.

Skupina Chinaski je známá svým velmi častým koncertováním, její členové dosud uskutečnili na 650 vystoupení. Pro takto intenzivně fungující kapelu je kvalitní automobil nezbytností. „Žádná dobrá kapela si nemůže dovolit být neseriózní vůči pořadatelům a přijet třeba pozdě na koncert patří k nejhorším prohřeškům. Ideální auto pro rockovou kapelu tedy musí být silné, rychlé, pohodlné a především spolehlivé,” prohlásil při přebírání nového vozu Volkswagen LT 34 Pavel Grohman, bubeník a spoluzakladatel skupiny Chinaski. „Zvolili jsme značku Volkswagen, protože si myslíme, že právě ta je na českém trhu doslova synonymem stability a solidnosti.”

Volkswagen LT 34 pro skupinu Chinaski je kromě obvyklého standardu vybavený také např. elektrickým ovládáním oken, klimatizací nebo termoizolačními skly. První příležitostí, kdy muzikanti z kapely Chinaski otestují kvality svého nového vozu Volkswagen LT 35 je právě probíhající koncertní šňůra na Slovensku, při které se dostanou až do vzdálených Michalovců.-rszm-

Automobily značky Volkswagen nakoupíte u společnosti Auto Heller.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

včera | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků