Skupina Chinaski jezdí Volkswagenem LT

Chinaski, jedna z nejpopulárnějších českých kapel současnosti, bude na svá turné vyrážet ve zbrusu novém Volkswagenu LT 34...
Skupina Chinaski jezdí Volkswagenem LT
Chinaski, jedna z nejpopulárnějších českých kapel současnosti, bude na svá turné vyrážet ve zbrusu novém Volkswagenu LT 34. Před několika dny jej skupina převzala v pražském autosalonu společnosti Auto Exner.

„Volkswagen patří k nejúspěšnějším značkám na českém automobilovém trhu. Je proto logické, že jsme se rozhodli spolupracovat také se špičkovou skupinou tuzemské populární scény,“ říká Pavel Exner, majitel autosalonu.

Skupina Chinaski je známá svým velmi častým koncertováním, její členové dosud uskutečnili na 650 vystoupení. Pro takto intenzivně fungující kapelu je kvalitní automobil nezbytností. „Žádná dobrá kapela si nemůže dovolit být neseriózní vůči pořadatelům a přijet třeba pozdě na koncert patří k nejhorším prohřeškům. Ideální auto pro rockovou kapelu tedy musí být silné, rychlé, pohodlné a především spolehlivé,” prohlásil při přebírání nového vozu Volkswagen LT 34 Pavel Grohman, bubeník a spoluzakladatel skupiny Chinaski. „Zvolili jsme značku Volkswagen, protože si myslíme, že právě ta je na českém trhu doslova synonymem stability a solidnosti.”

Volkswagen LT 34 pro skupinu Chinaski je kromě obvyklého standardu vybavený také např. elektrickým ovládáním oken, klimatizací nebo termoizolačními skly. První příležitostí, kdy muzikanti z kapely Chinaski otestují kvality svého nového vozu Volkswagen LT 35 je právě probíhající koncertní šňůra na Slovensku, při které se dostanou až do vzdálených Michalovců.-rszm-

Automobily značky Volkswagen nakoupíte u společnosti Auto Heller.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků
TEST: Moto Guzzi Audace Carbon – Pořádná stylovka za půl milionu

Moto Guzzi Audace Carbon

Pokud jste rádi středem pozornosti, milujete bloumání krajinou bez určeného cíle a neplánujete tripy delší než 200 km, mohla by vás tahle fajnová Guzzi zajímat. Ohromuje svým charakterem a její motor vás nadchne stejně jako italský smysl pro detail.

28.  9.  2017 | Michal Žďárský | 11 příspěvků