ŠkoFIN získal ocenění Zlatá koruna za produkt Teď si vystačíte sami

Společnost ŠkoFIN i letos zvítězila v soutěži Zlatá koruna 2005. V kategorii leasingové společnosti byl nejlépe oceněn produkt Teď si vystačíte sami, na kterém se kromě ŠkoFINu podílely také společnosti Škoda Auto a Česká pojišťovna.

Nabídka dostupného financování s názvem „Teď si vystačíte sami“ umožňuje pořídit si jakýkoli model Fabia s nízkou splátkou předem, nízkou měsíční splátkou včetně havarijního a povinného pojištění a s variabilní délkou financování. Akce probíhá od 25. března tohoto roku. 

 „Zákaznicky nejoblíbenější vůz - Škoda Fabia – je od letošních Velikonoc ještě dostupnější než dosud. Záměr akce a její výhodnost zaujaly nejen klienty, ale i odbornou porotu soutěže Zlatá koruna,“ vysvětluje úspěch akce Ivan Smutný, jednatel společnosti ŠkoFIN.

Prestižní soutěž Zlatá koruna je rozdělena do 14 kategorií a je postavena na principu hodnocení přihlášených produktů porotou složenou z finančních odborníků, ekonomů a publicistů.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků