ŠkoFIN získal ocenění Zlatá koruna za produkt Teď si vystačíte sami

Společnost ŠkoFIN i letos zvítězila v soutěži Zlatá koruna 2005. V kategorii leasingové společnosti byl nejlépe oceněn produkt Teď si vystačíte sami, na kterém se kromě ŠkoFINu podílely také společnosti Škoda Auto a Česká pojišťovna.

Nabídka dostupného financování s názvem „Teď si vystačíte sami“ umožňuje pořídit si jakýkoli model Fabia s nízkou splátkou předem, nízkou měsíční splátkou včetně havarijního a povinného pojištění a s variabilní délkou financování. Akce probíhá od 25. března tohoto roku. 

 „Zákaznicky nejoblíbenější vůz - Škoda Fabia – je od letošních Velikonoc ještě dostupnější než dosud. Záměr akce a její výhodnost zaujaly nejen klienty, ale i odbornou porotu soutěže Zlatá koruna,“ vysvětluje úspěch akce Ivan Smutný, jednatel společnosti ŠkoFIN.

Prestižní soutěž Zlatá koruna je rozdělena do 14 kategorií a je postavena na principu hodnocení přihlášených produktů porotou složenou z finančních odborníků, ekonomů a publicistů.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

včera | Radek Pecák | 42 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků