ŠkoFIN získal ocenění Zlatá koruna za produkt Teď si vystačíte sami

Společnost ŠkoFIN i letos zvítězila v soutěži Zlatá koruna 2005. V kategorii leasingové společnosti byl nejlépe oceněn produkt Teď si vystačíte sami, na kterém se kromě ŠkoFINu podílely také společnosti Škoda Auto a Česká pojišťovna.

Nabídka dostupného financování s názvem „Teď si vystačíte sami“ umožňuje pořídit si jakýkoli model Fabia s nízkou splátkou předem, nízkou měsíční splátkou včetně havarijního a povinného pojištění a s variabilní délkou financování. Akce probíhá od 25. března tohoto roku. 

 „Zákaznicky nejoblíbenější vůz - Škoda Fabia – je od letošních Velikonoc ještě dostupnější než dosud. Záměr akce a její výhodnost zaujaly nejen klienty, ale i odbornou porotu soutěže Zlatá koruna,“ vysvětluje úspěch akce Ivan Smutný, jednatel společnosti ŠkoFIN.

Prestižní soutěž Zlatá koruna je rozdělena do 14 kategorií a je postavena na principu hodnocení přihlášených produktů porotou složenou z finančních odborníků, ekonomů a publicistů.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků