Škodovky se budou vyrábět i v Angole

Do Angoly, africké země zničené dlouhou občanskou válkou, přinese Volkswagen poměrně velkou investici, která by mohla oživit tamní průmysl. Chce zde postavit závod na výrobu automobilů s celkovou kapacitou okolo deseti tisíc vozů. Výroba vozů značek Volkswagen a Škoda by měla začít v roce 2007. Celý projekt si vyžádá investice ve výši 1,1 miliardy korun, vozy vyrobené přímo v Angole by mohly být levnější o 20 až 30 procent než v případě dovozu z Evropy. Volkswagen už vyrábí auta v sousední Jihoafrické republice.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků