Škodovka spustila nový internetový obchod s příslušenstvím

V novém internetovém obchodě Škoda příslušenství on-line si můžete koupit jakýkoliv originální doplněk pro vozy Favorit, Forman, Felicia, Fabia, Octavia a Superb. Na veškeré příslušenství je poskytována roční záruka.

V nabídce (aktualizované každý týden) je v současné době přibližně 750 položek doplňků. Vybírat lze podle typu vozu (Favorit, Forman, Felicia, Fabia, Octavia a Superb), podle druhu příslušenství (hudba a komunikace, kola, vnitřní, vnější či nouzová výbava, elektroinstalace, autokosmetika, sport, přeprava, tažné zařízení a ostatní), nebo přímo z nabídek jednotlivých autorizovaných prodejců Škoda.

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

dnes | Miro Mihálik | 12 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 19 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 205 příspěvků