Škoda zřejmě zruší až 2 800 pracovních míst

Výrobce automobilů v Mladé Boleslavi, společnost Škoda Auto, zřejmě bude snižovat stavy zaměstnanců a to řádově ve stovkách až tisících. Firma prověřuje zhruba 2 800 lidí, kteří nepracují přímo ve výrobě. Jedná se např. o pozice: účetních, zásobovačů nebo personalistů. Ve svém včerejším vydání to uvedla Mladá fronta.

Člen představenstva a personální ředitel firmy, pan Martin Jahn, médiím sdělil: "Pokud chceme být konkurenceschopní, nesmíme mít ani jedno zbytečné místo."

Opačná situace je v oblasti vývoje, kde firma hledá dalších asi 200 lidí. Případné snižování stavů se také nedotkne závodu v Kvasinách, kde naplno běží výroba Škody Roomster.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků