Škoda zřejmě zruší až 2 800 pracovních míst

Výrobce automobilů v Mladé Boleslavi, společnost Škoda Auto, zřejmě bude snižovat stavy zaměstnanců a to řádově ve stovkách až tisících. Firma prověřuje zhruba 2 800 lidí, kteří nepracují přímo ve výrobě. Jedná se např. o pozice: účetních, zásobovačů nebo personalistů. Ve svém včerejším vydání to uvedla Mladá fronta.

Člen představenstva a personální ředitel firmy, pan Martin Jahn, médiím sdělil: "Pokud chceme být konkurenceschopní, nesmíme mít ani jedno zbytečné místo."

Opačná situace je v oblasti vývoje, kde firma hledá dalších asi 200 lidí. Případné snižování stavů se také nedotkne závodu v Kvasinách, kde naplno běží výroba Škody Roomster.

Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

včera | David Rusol | 28 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Minitest Renault Espace 1.8 TCe

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 12 příspěvků
TEST Volkswagen Polo 1.0 TSI Highline – Golfův revír

Volkswagen Polo 1.0 TSI

Segment malých vozů pomalu dorůstá modely nižší střední třídy. Nový Volkswagen Polo je toho důkazem, z vyšších tříd si navíc půjčil i několik užitečných technologií.

7.  12.  2017 | Jan Mička | 30 příspěvků