Škoda Yeti se bude definitivně vyrábět u nás

I přesto, že koncern Volkswagen disponuje volnými výrobními kapacitami, bude se nový české SUV Yeti vyrábět u nás. A nezabrání tomu ani fakt, že automobilka Škoda v současnosti nemá volné výrobní kapacity.

Ty ovšem získá tím, že se výrazně zmodernizuje závod ve Vrchlabí a rozšíří se závod ve Kvasinách. Od roku 2010 tak bude mít automobilka k dispozici tři plnohodnotné montážní závody na našem území, což umožní navýšení výroby nejen všech současných modelů, ale také zavedení výroby modelu Yeti.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 
Koncept Škody Yeti
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 17 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků