Škoda: výroba malého MPV potvrzena

Už v roce 2006 přijde na trh další modelová řada Škodovky, která bude založena na studii Roomster. Dřívější spekulace potvrdil nový předseda představensta Detlef Wittig a dodal, že novinka nebude nástupcem Fabie. Důraz bude kladen zejména na variabilitu interiéru a vnitřní prostor, nepůjde ani o sedan, ani o kombi, ale spíše o MPV, mix více kategorií. Nový model bude používat některé prvky z Fabie i Octavie, nabídne ale také zajímavé novinky. Wittig současně vyvrátil spekulaci, že Škoda hodlá vyrábět malý vůz podobný Volkswagenu Lupo. (Zdroj: iDNES)

Klepněte pro větší obrázek Škoda miniMPV dle Autobildu

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků