Škoda v Česku registruje stovky objednávek na nový Roomster

Česká automobilka Škoda ještě nezačala s oficiálním prodejem svého nového modelu Roomster a již registruje stovky závazných objednávek od klientů. A to přesto, že se často jedná o verze, které ještě ani nemohli vyzkoušet. Škoda dodala během dubna do jednotlivých autosalonu několik stovek vozů Roomster, po kterých se až na výjimky doslova zaprášilo a téměř všechny si našly zákazníky. K tomu jednotliví prodejci registruji velké množství objednávek.

Je s podivem sledovat, že zákazník je schopen objednat si automobil, ve kterém se ještě ani nemohl projet. V počátku výroby je to však velmi častý jev. Zákazníci chtějí být mezi prvními, kteří se budou moci prohánět ve sledované novince...

Tip: První test nové Škody Roomster s naftovým motorem TDI si můžete přečíst zde.

TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 13 příspěvků
Minitest Ford Fiesta Vignale 1.0 EcoBoost: V čem je ta prémie?

Ford Fiesta 1.0 EB Vignale (minitest)

Vyplatí se koupě té nejvíce vyšňořené Fiesty? Vyzkoušeli jsme ji s litrovým motorem EcoBoost o výkonu 103 kW.

15.  2.  2018 | Milan Lažanský | 25 příspěvků
TEST Volkswagen T-Roc 2.0 TDI DSG 4Motion: Pouliční směska

VW T-Roc 2.0 TDI DSG 4Motion

Rostoucí segment SUV byl loni rozšířen o stylový Volkswagen T-Roc. Vypadá fantasticky, přináší však i řadu těžko pochopitelných řešení. Pro první test jsme zvolili verzi s turbodieselem, převodovkou DSG a pohonem všech kol.

13.  2.  2018 | Jan Mička | 23 příspěvků