Škoda v Česku registruje stovky objednávek na nový Roomster

Česká automobilka Škoda ještě nezačala s oficiálním prodejem svého nového modelu Roomster a již registruje stovky závazných objednávek od klientů. A to přesto, že se často jedná o verze, které ještě ani nemohli vyzkoušet. Škoda dodala během dubna do jednotlivých autosalonu několik stovek vozů Roomster, po kterých se až na výjimky doslova zaprášilo a téměř všechny si našly zákazníky. K tomu jednotliví prodejci registruji velké množství objednávek.

Je s podivem sledovat, že zákazník je schopen objednat si automobil, ve kterém se ještě ani nemohl projet. V počátku výroby je to však velmi častý jev. Zákazníci chtějí být mezi prvními, kteří se budou moci prohánět ve sledované novince...

Tip: První test nové Škody Roomster s naftovým motorem TDI si můžete přečíst zde.

Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

dnes | Miro Mihálik | 24 příspěvků
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků