Škoda v Česku registruje stovky objednávek na nový Roomster

Česká automobilka Škoda ještě nezačala s oficiálním prodejem svého nového modelu Roomster a již registruje stovky závazných objednávek od klientů. A to přesto, že se často jedná o verze, které ještě ani nemohli vyzkoušet. Škoda dodala během dubna do jednotlivých autosalonu několik stovek vozů Roomster, po kterých se až na výjimky doslova zaprášilo a téměř všechny si našly zákazníky. K tomu jednotliví prodejci registruji velké množství objednávek.

Je s podivem sledovat, že zákazník je schopen objednat si automobil, ve kterém se ještě ani nemohl projet. V počátku výroby je to však velmi častý jev. Zákazníci chtějí být mezi prvními, kteří se budou moci prohánět ve sledované novince...

Tip: První test nové Škody Roomster s naftovým motorem TDI si můžete přečíst zde.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků