Škoda Tudor = Volkswagen Coupé

Ve čtrnáctém čísle časopisu Autohit se objevila stručná zpráva, že Volkswagen připravuje nové Coupé, které jako by z oka vypadlo na ženevském autosalonu představené Škodě Tudor. Zatímco o Tudoru mluvili zástupci škodovky jako o konceptu, který má jen dokázat výrobní a designérské možnosti škody, Volkswagen Coupé by se opravdu měl vyrábět.

V Autohitu se rovněž píše, že „návštěvnící letošního ženevského autosalonu už takové vozidlo spatřili zakamuflované pod označením škoda Tudor“. Mně se spíše zdá, že VW ve snaze udržet Škodu v konzervativních liních jednoduše Tudora převzal do svých rukou. V jedné diskusi (už ani nevím kde) jsem dokonce četl, že Audi TT navrhla také původně škodovka. Zdá se, že VW brání české Škodě v rozletu - a pak se divíme, že nová Octavia přijde o rok později, než bylo původně plánováno.

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

včera | David Rusol
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků