Škoda točila reklamy na SUV v obýváku. Stačily k tomu hračky a šikovní režiséři

I během pandemie a uzavření doma se dají točit reklamy na auta. Třeba s malými autíčky, jak ukazuje škodovka.

Tři malá autíčka, tři kreativní režiséři a pár nezbytných rekvizit. Škoda vzala omezení pohybu během pandemie koronaviru do svých rukou a rozhodla se ho využít jako palivo pro netradiční reklamní spoty. Režiséři využili ve svých videích vlastní gauč, stůl i rodinu. Nebo dokonce chrta.

Už i Škoda má svou koloběžku. Na rozdíl od Seatu ale nesází na elektrický pohon

Už i Škoda má svou koloběžku. Na rozdíl od Seatu ale nesází na elektrický pohon

Steffen Haars točil na digitální kameru, Johan Kramer na osmimilimetrový film a studio From Form použilo techniku stop-motion. Všechny reklamy vznikaly pouze v pár lidech, kdy štábem na place byli rodinní příslušníci režisérů nebo blízcí přátelé. Na velký catering, filmové studio a masivní rozpočet zapomeňte.

Téma home-office, tedy práce z domova použil ve svém vtipném spotu Haars. Jak to vypadá, od práce na počítači totiž dokáže rozptýlit i pouhá zmenšenina Kodiaqu. A výsledky mohou být doslova výbušné.

TEST Škoda Octavia Combi 1.5 TSI ACT (110 kW): Půjde to někdy ještě lépe?

TEST Škoda Octavia Combi 1.5 TSI ACT (110 kW): Půjde to někdy ještě lépe?

Video Johana Kramera pak spoléhá na old-school styl natáčení s osmimilimetrovým filmem, jeho následným vyvoláním... a agresivně nazvučeným Karoqem, který dělá brajgl po domě, že se i pes diví. Pár režisérů Jurjen Versteeg a Ashley Govers se pak rozhodl natočit automobilovou honičku, avšak v jiném smyslu, než byste čekali.

Speciál: Škoda Kamiq

Škoda Kamiq je městské SUV (tzv. B-SUV) automobilky Škoda Auto. Vůz byl oficiálně představen 26. 2. 2019, světová premiéra připadla na Autosalon Ženeva 2019. Kamiq stojí na modulární platformě MQB A0 s motory uloženými napříč a pohonem předních kol. Základem je tříválec 1.0 TSI (70 kW), vrcholná verze má čtyřválec 1.5 TSI (110 kW).

Cena, výbava, motoryPrvní test 1.0 TSIKamiq vs. ScalaNejlevnější verzePrvní dojmyČínská Škoda KamiqStudie Vision X

Minitest Dacia Duster 1.0 TCe Prestige: V plné výbavě za cenu holé Fabie Combi!

Dacia Duster 1.0 TCe

Druhá Dacie Duster není žádnou horkou novinkou. Novinkou je ale akční ceník. SUV od Dacie totiž aktuálně můžete mít za necelých 220 tisíc, s plnou výbavou za 326.900 Kč. Vždy to ale bude tříválec s předním pohonem. Dává smysl?

včera | Petr Schnagl | 62 příspěvků
První jízda s novým Seatem Leon 1.5 TSI: Tak dobrý, že vás dostane na kolena

Seat Leon 1.5 TSI ACT 110 kW

První dostaveníčko s novou generací Seatu Leon považujme za hodně letmé seznámení. Vyzkoušeli jsme benzinovou patnáctistovku s manuálem, největší radost nám však dělal podvozek.

28.  5.  2020 | Jan Mička | 50 příspěvků
Minitest Hyundai Kona Hybrid Premium: Příští zastávka Spořilov?

Hyundai Kona Hybrid Premium

Hyundai má talent snad na všechno. Umí rodinná, sportovní i užitková auta. Jak se mu ale povedl hybridní crossover?

24.  5.  2020 | Vladimír Kadera | 76 příspěvků