Škoda točila reklamy na SUV v obýváku. Stačily k tomu hračky a šikovní režiséři

I během pandemie a uzavření doma se dají točit reklamy na auta. Třeba s malými autíčky, jak ukazuje škodovka.

Tři malá autíčka, tři kreativní režiséři a pár nezbytných rekvizit. Škoda vzala omezení pohybu během pandemie koronaviru do svých rukou a rozhodla se ho využít jako palivo pro netradiční reklamní spoty. Režiséři využili ve svých videích vlastní gauč, stůl i rodinu. Nebo dokonce chrta.

Už i Škoda má svou koloběžku. Na rozdíl od Seatu ale nesází na elektrický pohon

Už i Škoda má svou koloběžku. Na rozdíl od Seatu ale nesází na elektrický pohon

Steffen Haars točil na digitální kameru, Johan Kramer na osmimilimetrový film a studio From Form použilo techniku stop-motion. Všechny reklamy vznikaly pouze v pár lidech, kdy štábem na place byli rodinní příslušníci režisérů nebo blízcí přátelé. Na velký catering, filmové studio a masivní rozpočet zapomeňte.

Téma home-office, tedy práce z domova použil ve svém vtipném spotu Haars. Jak to vypadá, od práce na počítači totiž dokáže rozptýlit i pouhá zmenšenina Kodiaqu. A výsledky mohou být doslova výbušné.

TEST Škoda Octavia Combi 1.5 TSI ACT (110 kW): Půjde to někdy ještě lépe?

TEST Škoda Octavia Combi 1.5 TSI ACT (110 kW): Půjde to někdy ještě lépe?

Video Johana Kramera pak spoléhá na old-school styl natáčení s osmimilimetrovým filmem, jeho následným vyvoláním... a agresivně nazvučeným Karoqem, který dělá brajgl po domě, že se i pes diví. Pár režisérů Jurjen Versteeg a Ashley Govers se pak rozhodl natočit automobilovou honičku, avšak v jiném smyslu, než byste čekali.

Škoda Kodiaq

Škoda Kodiaq je po modelu Yeti druhé SUV značky Škoda. Využívá koncernovou platformu MQB a vyrábí se v České republice spolu se sesterským SUV Seatu. Kodiaq je první model Škody, který lze objednat v sedmimístném provedení, dostupný je také v provedení sport (RS).

Ceny a výbava • Test Škoda Kodiaq RS 2.0 TDI/176 kW • Škoda Kodiaq RS

TEST VW Caddy Maxi California 2.0 TDI: Boží chatka na kolech za super peníze

VW Caddy Maxi California 2.0 TDI DSG

Základními lidskými potřebami je mít kde se vyspat, zůstat v teple a najíst se. S Californií to jde snadno a každý den jinde.

dnes | Richard Herbich | 3 příspěvky
Za volantem Chevrolet Corvette C1: Je to kousavá mrcha, nebo pohodlné GT?

Chevrolet Corvette C1

Chevrolet Corvette 1. generace je skutečná kráska. Po nastartování ale vymění něžnost za získání respektu širokého okolí. Je třeba se této nespoutané elegance bát?

včera | Vladimír Kadera
TEST Mercedes-Benz EQA 250: Zlatíčko do zásuvky jen pro holky? Tak to pozor!

Mercedes-Benz EQA 250

Nejlevnější model rodiny EQ automobilky Mercedes-Benz působí spíše jako auto pro holky. Byla by ale škoda ho takhle povrchně škatulkovat. Obzvláště, když jeho vlastnosti ocení i chlapáci.

22.  10.  2021 | Jan Mička | 5 příspěvků