Škoda Superb, luxusní limuzína v reklamním spotu (video)

Česká automobilka Škoda již delší dobu okupuje segment luxusních limuzín svým modelem Superb. Na ženevském autosalonu byla představena druhá generace novodobého Superbu, která si okamžitě získala pozornost top managerů nejednoho koncernu. Není se čemu divit.

Tip: Představení nové Škody Superb naleznete zde.

Reprezentativně vypadající vůz s luxusním interiérem, hi-end technologiemi a výkonnými motory v sobě kombinuje vše, co má vůz pro vrcholný management mít. Navíc díky nízké ceně je tato limuzína dostupná i široké veřejnosti, která si tak může dopřát výdobytky dnešních inženýrů ve velkém.

A jak vypadá Superb v reklamním spotu?

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 18 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků